📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L W D L
2
🏟
✔ Краен резултат
2
W W W L D
Владение на топката
44%
56%
2
Общо удари
7
2
Точни удари
1
0
Неточни удари
6
4
Корнери
4
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0

🔁 Директни срещи

1
4
5
🟢 Belshina 🟡 Равенства Neman 🔴
Дата Мач Резултат
06.09.2026 Belshina - Neman 0 : 0
02.05.2026 Neman - Belshina 2 : 1
07.10.2023 Neman - Belshina 3 : 1
20.05.2023 Belshina - Neman 0 : 2
15.10.2022 Belshina - Neman 1 : 0
29.05.2022 Neman - Belshina 2 : 2
25.07.2020 Belshina - Neman 0 : 1
10.04.2020 Neman - Belshina 1 : 1
10.09.2016 Neman - Belshina 1 : 0
07.05.2016 Belshina - Neman 1 : 1

🗓 Последни мачове: Belshina

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 ML Vitebsk - Belshina 1 - 1 D
28.08.2026 FC Gomel - Belshina 1 - 0 L
22.08.2026 Belshina - Arsenal 2 - 0 W
14.08.2026 FC Dnepr Mogilev - Belshina 1 - 1 D
08.08.2026 Belshina - Dinamo Minsk -

📆 Последни мачове: Neman

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Neman - Slavia Mozyr 1 - 0 W
22.08.2026 Naftan - Neman 0 - 2 W
15.08.2026 Neman - FC Minsk 2 - 1 W
08.08.2026 FC Vitebsk - Neman 1 - 0 L
01.08.2026 Bate Borisov - Neman -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Belshina и Neman е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Belshina е на позиция 14 с 16 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 13:30. Записаната форма е DLWDL. Neman е на позиция 7 с 30 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 16:15. Записаната форма е WWWLD.

Последни резултати

Belshina има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDLLWDLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Neman има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWDLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Belshina има 1 победи, равенствата са 4, а Neman има 5 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Neman с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 15.09%, 22.85% и 62.06%. Разликата в моделния momentum е 46.97 пункта в полза на Neman. Оценката за качество на входните данни е 91/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.51 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -6.30%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Belshina +0.25 / Neman -0.25 подкрепя Neman със средна промяна 3.79 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Belshina като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.00 червени и 1.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 50.0%, 12.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие). Дисциплинарният профил на Neman като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 44.4%, 11.1%, 11.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 11:00:05 · Заключен: 2026-09-06 13:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Belshina и Neman завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Belshina като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0 червени и 1.63 общо картона на мач. В този двубой Belshina получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.37 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Neman като гост беше изчислен от 9 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Neman получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Neman с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.79 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:22:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.