📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W D W W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L W W
Владение на топката
52%
48%
3
Общо удари
2
1
Точни удари
0
2
Неточни удари
2
7
Корнери
7
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
2
Free Kicks
1

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 ML Vitebsk 🟡 Равенства Dinamo Minsk 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Dinamo Minsk - ML Vitebsk 2 : 3
29.04.2026 Dinamo Minsk - ML Vitebsk 1 : 0
15.04.2026 ML Vitebsk - Dinamo Minsk 0 : 2
29.11.2025 Dinamo Minsk - ML Vitebsk 1 : 1
03.07.2025 ML Vitebsk - Dinamo Minsk 2 : 0
24.02.2024 Dinamo Minsk - ML Vitebsk 2 : 1

🗓 Последни мачове: ML Vitebsk

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 ML Vitebsk - Belshina 1 - 1 D
29.08.2026 Dinamo Brest - ML Vitebsk 1 - 3 W
23.08.2026 ML Vitebsk - Bate Borisov 0 - 0 D
19.08.2026 ML Vitebsk - Baranovichi 2 - 0 W
13.08.2026 ML Vitebsk - Borac Banja Luka 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Dinamo Minsk

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Dinamo Minsk - Naftan 5 - 1 W
29.08.2026 Dinamo Minsk - Baranovichi 0 - 1 L
24.08.2026 FC Isloch Minsk R. - Dinamo Minsk 1 - 0 L
20.08.2026 Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino 4 - 0 W
13.08.2026 Dinamo Minsk - SC Braga 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между ML Vitebsk и Dinamo Minsk е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

ML Vitebsk е на позиция 2 с 39 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 30:13. Записаната форма е DWDWW. Dinamo Minsk е на позиция 3 с 39 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 26:12. Записаната форма е WLLWW.

Последни резултати

ML Vitebsk има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWLWWLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Dinamo Minsk има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDLLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи ML Vitebsk има 2 победи, равенствата са 1, а Dinamo Minsk има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Над 2.5 гола — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка ML Vitebsk 0 / Dinamo Minsk 0 подкрепя Dinamo Minsk със средна промяна 1.33 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на ML Vitebsk като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 37.5%, 12.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Minsk като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.00 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 62.5%, 37.5%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 18 завършени мача (88.9% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:07 · Заключен: 2026-09-06 19:05:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между ML Vitebsk и Dinamo Minsk завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.8. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на ML Vitebsk като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой ML Vitebsk получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Minsk като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.38 жълти, 0 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Minsk получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dinamo Minsk с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.33 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.