Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.05.2026 | FC Minsk - Naftan | 4 : 2 |
| 02.08.2025 | Naftan - FC Minsk | 0 : 3 |
| 13.03.2025 | FC Minsk - Naftan | 1 : 2 |
| 31.08.2024 | Naftan - FC Minsk | 0 : 2 |
| 20.04.2024 | FC Minsk - Naftan | 1 : 1 |
| 25.08.2023 | FC Minsk - Naftan | 1 : 0 |
| 14.04.2023 | Naftan - FC Minsk | 0 : 0 |
| 25.01.2023 | FC Minsk - Naftan | 0 : 2 |
| 23.06.2022 | Naftan - FC Minsk | 0 : 1 |
| 15.10.2017 | FC Minsk - Naftan | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Dinamo Minsk - Naftan | 5 - 1 | L |
| 28.08.2026 | FC Vitebsk - Naftan | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Naftan - Neman | 0 - 2 | L |
| 15.08.2026 | FC Gomel - Naftan | 6 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Naftan - Arsenal | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bate Borisov - FC Minsk | 2 - 1 | L |
| 21.08.2026 | FC Minsk - FC Vitebsk | 0 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Neman - FC Minsk | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | FC Gomel - FC Minsk | 0 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Arsenal - FC Minsk | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Naftan и FC Minsk е насрочена за 06.09.2026 10:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Naftan е на позиция 16 с 10 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:34. Записаната форма е LLLLW. FC Minsk е на позиция 8 с 28 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 23:21. Записаната форма е LLLWW.
Naftan има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWDDLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. FC Minsk има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWWWWLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Naftan има 2 победи, равенствата са 3, а FC Minsk има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или FC Minsk (X2) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.04%, 25.72% и 57.24%. Разликата в моделния momentum е 40.20 пункта в полза на FC Minsk. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.15 при William Hill. Съхраненият оценен EV е -4.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 1.89).
Дисциплинарният профил на Naftan като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Minsk като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 0.75 жълти, 0.00 червени и 0.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 62.5%, 12.5%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).
Срещата между Naftan и FC Minsk завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Naftan като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Naftan получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Minsk като гост беше изчислен от 8 мача със средно 0.75 жълти, 0 червени и 0.75 общо картона на мач. В този двубой FC Minsk получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.89. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.