Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.05.2026 | FC Vitebsk - Slavia Mozyr | 0 : 0 |
| 29.11.2025 | FC Vitebsk - Slavia Mozyr | 0 : 3 |
| 05.07.2025 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | 4 : 0 |
| 09.08.2024 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | 1 : 2 |
| 30.03.2024 | FC Vitebsk - Slavia Mozyr | 2 : 3 |
| 28.08.2022 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | 0 : 2 |
| 17.04.2022 | FC Vitebsk - Slavia Mozyr | 0 : 3 |
| 14.08.2021 | FC Vitebsk - Slavia Mozyr | 2 : 2 |
| 11.04.2021 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | 0 : 2 |
| 23.08.2020 | Slavia Mozyr - FC Vitebsk | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Neman - Slavia Mozyr | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Slavia Mozyr - FC Gomel | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Arsenal - Slavia Mozyr | 1 - 3 | W |
| 07.08.2026 | Slavia Mozyr - FC Dnepr Mogilev | 3 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Dinamo Minsk - Slavia Mozyr | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | FC Vitebsk - Naftan | 2 - 0 | W |
| 21.08.2026 | FC Minsk - FC Vitebsk | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Bate Borisov - FC Vitebsk | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | FC Vitebsk - Neman | 1 - 0 | W |
| 01.08.2026 | FC Gomel - FC Vitebsk | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Slavia Mozyr и FC Vitebsk е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Slavia Mozyr е на позиция 10 с 22 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:22. Записаната форма е LDWWL. FC Vitebsk е на позиция 5 с 32 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 17:16. Записаната форма е WWLWW.
Slavia Mozyr има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWLLDL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FC Vitebsk има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWWWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Slavia Mozyr има 4 победи, равенствата са 3, а FC Vitebsk има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.92; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Slavia Mozyr -1.25 / FC Vitebsk +1.25 подкрепя Slavia Mozyr със средна промяна 5.12 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Slavia Mozyr като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.10 червени и 1.90 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 60.0%, 20.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие). Дисциплинарният профил на FC Vitebsk като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.00 червени и 1.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 55.6%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие).
Срещата между Slavia Mozyr и FC Vitebsk завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.92. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Slavia Mozyr като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.1 червени и 1.9 общо картона на мач. В този двубой Slavia Mozyr получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Vitebsk като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0 червени и 1.78 общо картона на мач. В този двубой FC Vitebsk получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slavia Mozyr с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.12 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.