📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W D W L L
Владение на топката
53%
47%
7
Общо удари
9
1
Точни удари
4
6
Неточни удари
5
0
Корнери
5
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0

🔁 Директни срещи

1
6
3
🟢 Torpedo Zhodino 🟡 Равенства FC Gomel 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 FC Gomel - Torpedo Zhodino 1 : 1
29.10.2025 Torpedo Zhodino - FC Gomel 0 : 1
15.03.2025 FC Gomel - Torpedo Zhodino 1 : 1
05.10.2024 Torpedo Zhodino - FC Gomel 2 : 2
18.05.2024 FC Gomel - Torpedo Zhodino 0 : 0
04.11.2023 Torpedo Zhodino - FC Gomel 0 : 0
11.06.2023 FC Gomel - Torpedo Zhodino 0 : 3
08.10.2022 Torpedo Zhodino - FC Gomel 1 : 1
29.06.2022 FC Gomel - Torpedo Zhodino 1 : 0
28.08.2021 Torpedo Zhodino - FC Gomel 0 : 1

🗓 Последни мачове: Torpedo Zhodino

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Arsenal - Torpedo Zhodino 2 - 4 W
24.08.2026 Torpedo Zhodino - FC Dnepr Mogilev 0 - 0 D
20.08.2026 Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino 4 - 0 L
08.08.2026 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest 0 - 1 L
01.08.2026 ML Vitebsk - Torpedo Zhodino -

📆 Последни мачове: FC Gomel

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC Gomel - Belshina 1 - 0 W
22.08.2026 Slavia Mozyr - FC Gomel 0 - 0 D
15.08.2026 FC Gomel - Naftan 6 - 0 W
09.08.2026 FC Gomel - FC Minsk 0 - 1 L
01.08.2026 FC Gomel - FC Vitebsk 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Torpedo Zhodino и FC Gomel е насрочена за 05.09.2026 12:30 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Torpedo Zhodino е на позиция 9 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 23:13. Записаната форма е WDLLL. FC Gomel е на позиция 4 с 33 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 21:14. Записаната форма е WDWLL.

Последни резултати

Torpedo Zhodino има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLWLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Gomel има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLLWDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Torpedo Zhodino има 1 победи, равенствата са 6, а FC Gomel има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.84; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Torpedo Zhodino +0.25 / FC Gomel -0.25 подкрепя FC Gomel със средна промяна 2.63 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Torpedo Zhodino като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 44.4%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на FC Gomel като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 12:30:03 · Заключен: 2026-09-05 14:33:12

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Torpedo Zhodino и FC Gomel завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.6 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.84. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Torpedo Zhodino като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.44 жълти, 0.11 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Torpedo Zhodino получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Gomel като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой FC Gomel получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Gomel с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.63 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:02:49
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.