📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D W W
3
🏟 Stadyen DASK Brestski , Brest
✔ Краен резултат
1
L L W D W
Владение на топката
43%
57%
7
Общо удари
13
5
Точни удари
8
2
Неточни удари
5
3
Корнери
8
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
15
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Dinamo Brest 🟡 Равенства FC Vitebsk 🔴
Дата Мач Резултат
20.06.2026 FC Vitebsk - Dinamo Brest 1 : 2
11.02.2026 Dinamo Brest - FC Vitebsk 4 : 3
17.10.2025 Dinamo Brest - FC Vitebsk 2 : 1
23.05.2025 FC Vitebsk - Dinamo Brest 1 : 3
24.11.2024 FC Vitebsk - Dinamo Brest 2 : 0
28.06.2024 Dinamo Brest - FC Vitebsk 1 : 1
29.10.2022 Dinamo Brest - FC Vitebsk 4 : 4
30.07.2022 Dinamo Brest - FC Vitebsk 1 : 1
03.07.2022 FC Vitebsk - Dinamo Brest 0 : 1
12.03.2022 Dinamo Brest - FC Vitebsk 1 : 0

🗓 Последни мачове: Dinamo Brest

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Dinamo Brest - FC Vitebsk 3 - 1 W
25.10.2026 Neman - Dinamo Brest 1 - 4 W
17.10.2026 Dinamo Brest - FC Gomel 2 - 2 D
09.10.2026 Arsenal - Dinamo Brest 0 - 1 W
02.10.2026 Neman - Dinamo Brest 1 - 2 W

📆 Последни мачове: FC Vitebsk

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Dinamo Brest - FC Vitebsk 3 - 1 L
24.10.2026 FC Vitebsk - ML Vitebsk 0 - 2 L
17.10.2026 Baranovichi - FC Vitebsk 0 - 1 W
11.10.2026 FC Vitebsk - FC Isloch Minsk R. 0 - 0 D
03.10.2026 Fakel - FC Vitebsk 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dinamo Brest и FC Vitebsk е насрочена за 31.10.2026 13:00 в Premier League. Посоченият стадион е Stadyen DASK Brestski, Brest. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dinamo Brest е на позиция 4 с 47 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 45:26. Записаната форма е WDWWW. FC Vitebsk е на позиция 6 с 40 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:23. Записаната форма е LWDWD.

Последни резултати

Dinamo Brest има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWWLDL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FC Vitebsk има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWDLWWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dinamo Brest има 6 победи, равенствата са 3, а FC Vitebsk има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dinamo Brest -1 / FC Vitebsk +1 подкрепя Dinamo Brest със средна промяна 11.87 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dinamo Brest като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.23 жълти, 0.00 червени и 1.23 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 69.2%, 46.2%, 7.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 26 от 26 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Vitebsk като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.45 жълти, 0.00 червени и 1.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 72.7%, 45.5%, 18.2%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие).

Генериран: 2026-10-31 13:00:08 · Заключен: 2026-10-31 14:04:55

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dinamo Brest и FC Vitebsk завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Brest като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.23 жълти, 0 червени и 1.23 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Brest получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.77 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 7.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Vitebsk като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.45 жълти, 0 червени и 1.45 общо картона на мач. В този двубой FC Vitebsk получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.55 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 18.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dinamo Brest с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 11.87 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 17:04:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.