📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D W L L
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L D L L D
Владение на топката
0
0
0
Очаквани голове (xG)
0
0
Общо удари
0
0
Точни удари
0
0
Неточни удари
0
0
Корнери
0
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
0
0
Удари в наказателното поле
0
0
Удари извън наказателното поле
0
0
Блокирани удари
0
0
Спасявания
0
0
Нарушения
0
0
Точност на пасовете
0
0
Точни пасове
0
0
Общо пасове
0
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

2
6
2
🟢 Zhetysu 🟡 Равенства Kaisar 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Kaisar - Zhetysu 1 : 1
16.09.2025 Zhetysu - Kaisar 1 : 1
31.05.2025 Kaisar - Zhetysu 2 : 2
24.08.2024 Kaisar - Zhetysu 0 : 0
22.06.2024 Zhetysu - Kaisar 1 : 2
26.08.2023 Kaisar - Zhetysu 1 : 1
15.04.2023 Zhetysu - Kaisar 0 : 2
28.10.2022 Kaisar - Zhetysu 0 : 0
12.07.2022 Zhetysu - Kaisar 2 : 1
24.10.2021 Kaisar - Zhetysu 0 : 1

🗓 Последни мачове: Zhetysu

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Zhetysu - FC Astana 2 - 2 D
24.10.2026 Zhetysu - FK Tobol Kostanay 1 - 1 D
17.10.2026 Zhetysu - Kaisar 2 - 1 W
10.10.2026 Kairat Almaty - Zhetysu 1 - 0 L
18.09.2026 Zhetysu - Kaspiy 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Kaisar

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Zhenys - Kaisar 2 - 1 L
25.10.2026 FC Astana - Kaisar 0 - 0 D
17.10.2026 Zhetysu - Kaisar 2 - 1 L
11.10.2026 Kaisar - Ordabasy 1 - 4 L
18.09.2026 Kyzyl-Zhar - Kaisar 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zhetysu и Kaisar е насрочена за 17.10.2026 11:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Zhetysu е на позиция 16 с 22 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 26:45. Записаната форма е LLLWL. Kaisar е на позиция 14 с 24 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 12 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 23:37. Записаната форма е LDWLL.

Последни резултати

Zhetysu има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLDLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kaisar има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLLWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Zhetysu има 2 победи, равенствата са 6, а Kaisar има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Zhetysu като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 75.0%, 62.5% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 27 завършени мача (59.3% покритие). Дисциплинарният профил на Kaisar като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 27 завършени мача (70.4% покритие).

Генериран: 2026-10-17 04:03:14 · Заключен: 2026-10-17 12:40:31

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zhetysu и Kaisar завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.9 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Zhetysu като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 3.5 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. В този двубой Zhetysu получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 50%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kaisar като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Kaisar получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 15:21:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.