📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D L W W
0
🏟
✔ Краен резултат
2
W W W W W
5
Жълти картони
5
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
2
1
🟢 Yelimay Semey 🟡 Равенства Kairat Almaty 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Kairat Almaty - Yelimay Semey 2 : 2
16.08.2025 Kairat Almaty - Yelimay Semey 2 : 3
18.05.2025 Yelimay Semey - Kairat Almaty 1 : 0
03.08.2024 Kairat Almaty - Yelimay Semey 4 : 1
19.05.2024 Yelimay Semey - Kairat Almaty 1 : 1

🗓 Последни мачове: Yelimay Semey

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Yelimay Semey - Ulytau -
16.08.2026 Kaspiy - Yelimay Semey 2 - 2 D
09.08.2026 Yelimay Semey - Irtysh 3 - 1 W
02.08.2026 Zhenys - Yelimay Semey 0 - 0 D
26.07.2026 Yelimay Semey - Kaisar 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Kairat Almaty

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Anderlecht - Kairat Almaty 3 - 0 L
22.08.2026 Kairat Almaty - Irtysh -
20.08.2026 Kairat Almaty - Anderlecht 0 - 3 L
15.08.2026 Kairat Almaty - Ulytau 3 - 1 W
11.08.2026 Kairat Almaty - Levski Sofia 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yelimay Semey и Kairat Almaty е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yelimay Semey е на позиция 6 с 28 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 26:23. Записаната форма е DDLWW. Kairat Almaty е на позиция 2 с 45 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 39:14. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Yelimay Semey има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDLDDWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Kairat Almaty има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLWWLWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Yelimay Semey има 2 победи, равенствата са 2, а Kairat Almaty има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yelimay Semey -1 / Kairat Almaty +1 подкрепя Kairat Almaty със средна промяна 6.78 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yelimay Semey като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.40 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 21 завършени мача (57.1% покритие). Дисциплинарният профил на Kairat Almaty като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.29 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 57.1%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 12 от 20 завършени мача (60.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:30:04 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yelimay Semey и Kairat Almaty завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.4 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yelimay Semey като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.2 жълти, 0.4 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Yelimay Semey получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 0%, а червен картон в 40% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kairat Almaty като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.29 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Kairat Almaty получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kairat Almaty с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 6.78 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.