Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | Zhenys - Aktobe | 1 : 0 |
| 03.08.2025 | Aktobe - Zhenys | 0 : 2 |
| 03.05.2025 | Zhenys - Aktobe | 0 : 1 |
| 13.04.2025 | Zhenys - Aktobe | 1 : 0 |
| 04.08.2024 | Zhenys - Aktobe | 1 : 2 |
| 31.03.2024 | Aktobe - Zhenys | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Irtysh - Aktobe | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Aktobe - Ordabasy | - | |
| 15.08.2026 | Kaisar - Aktobe | 1 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Atyrau - Aktobe | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Kyzyl-Zhar - Aktobe | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Zhenys - Altay | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | FK Tobol Kostanay - Zhenys | - | |
| 19.08.2026 | Zhenys - Kaisar | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Zhenys - Zhetysu | 4 - 1 | W |
| 02.08.2026 | Zhenys - Yelimay Semey | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Aktobe и Zhenys е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Aktobe е на позиция 5 с 35 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 29:24. Записаната форма е LWDLW. Zhenys е на позиция 8 с 29 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:23. Записаната форма е WWDLD.
Aktobe има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWWLWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Zhenys има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLLDWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Aktobe има 3 победи, равенствата са 0, а Zhenys има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Aktobe 0 / Zhenys 0 подкрепя Aktobe със средна промяна 3.08 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.94% при 72 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Aktobe като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.80 жълти, 0.00 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 60.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие). Дисциплинарният профил на Zhenys като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие).
Срещата между Aktobe и Zhenys завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Aktobe като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.8 жълти, 0 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Aktobe получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zhenys като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Zhenys получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aktobe с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.08 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.