Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | Kaisar - Altay | 1 : 1 |
| 30.10.2016 | Kaisar - Altay | 1 : 0 |
| 27.08.2016 | Altay - Kaisar | 1 : 0 |
| 26.06.2016 | Kaisar - Altay | 1 : 1 |
| 02.05.2016 | Altay - Kaisar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Zhenys - Altay | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Altay - Atyrau | - | |
| 19.08.2026 | Altay - Ordabasy | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Ordabasy - Altay | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Altay - Kyzyl-Zhar | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kaisar - Okzhetpes | 2 - 3 | L |
| 25.08.2026 | FK Tobol Kostanay - Kaisar | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Zhetysu - Kaisar | - | |
| 19.08.2026 | Zhenys - Kaisar | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Kaisar - Aktobe | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Altay и Kaisar е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Altay е на позиция 16 с 17 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 7 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:30. Записаната форма е LLDLL. Kaisar е на позиция 14 с 20 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 11 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 15:22. Записаната форма е LLLDD.
Altay има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLLLWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Kaisar има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWDDLDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Altay има 1 победи, равенствата са 3, а Kaisar има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Kaisar като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 23 завършени мача (65.2% покритие).
Срещата между Altay и Kaisar завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 1.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kaisar като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Kaisar получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.