📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W W W
4
🏟 Astana Arena , Astana
✔ Краен резултат
0
L D W D D
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
2
1
🟢 FC Astana 🟡 Равенства Yelimay Semey 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Yelimay Semey - FC Astana 2 : 2
14.09.2025 FC Astana - Yelimay Semey 3 : 3
30.05.2025 Yelimay Semey - FC Astana 0 : 2
20.10.2024 Yelimay Semey - FC Astana 0 : 3
31.03.2024 FC Astana - Yelimay Semey 0 : 1

🗓 Последни мачове: FC Astana

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Atyrau - FC Astana 2 - 3 W
23.08.2026 FC Astana - Kaspiy -
16.08.2026 Kyzyl-Zhar - FC Astana 1 - 1 D
09.08.2026 FC Astana - Okzhetpes 2 - 1 W
02.08.2026 Ulytau - FC Astana 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Yelimay Semey

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Yelimay Semey - Kairat Almaty 0 - 2 L
23.08.2026 Yelimay Semey - Ulytau -
16.08.2026 Kaspiy - Yelimay Semey 2 - 2 D
09.08.2026 Yelimay Semey - Irtysh 3 - 1 W
02.08.2026 Zhenys - Yelimay Semey 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Astana и Yelimay Semey е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Premier League. Посоченият стадион е Astana Arena, Astana. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Astana е на позиция 3 с 42 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 31:20. Записаната форма е WDWWW. Yelimay Semey е на позиция 6 с 32 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 26:23. Записаната форма е LDWDD.

Последни резултати

FC Astana има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Yelimay Semey има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDDLDDWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи FC Astana има 2 победи, равенствата са 2, а Yelimay Semey има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Astana 0 / Yelimay Semey 0 подкрепя FC Astana със средна промяна 2.65 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Astana като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 22 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Yelimay Semey като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.71 жълти, 0.14 червени и 3.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 85.7%, 71.4% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 22 завършени мача (59.1% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:06 · Заключен: 2026-09-06 14:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Astana и Yelimay Semey завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Astana като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой FC Astana получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Yelimay Semey като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.71 жълти, 0.14 червени и 3.86 общо картона на мач. В този двубой Yelimay Semey получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Astana с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.65 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:21:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.