📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D L W
0
🏟
✔ Краен резултат
3
W W W W W
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
3
6
🟢 Kaspiy 🟡 Равенства Kairat Almaty 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Kairat Almaty - Kaspiy 2 : 0
12.04.2025 Kairat Almaty - Kaspiy 3 : 0
01.10.2023 Kaspiy - Kairat Almaty 1 : 1
14.03.2023 Kairat Almaty - Kaspiy 3 : 1
27.08.2022 Kaspiy - Kairat Almaty 2 : 2
09.04.2022 Kairat Almaty - Kaspiy 1 : 0
15.08.2021 Kaspiy - Kairat Almaty 2 : 4
17.07.2021 Kairat Almaty - Kaspiy 0 : 2
23.06.2021 Kairat Almaty - Kaspiy 5 : 1
14.04.2021 Kaspiy - Kairat Almaty 1 : 1

🗓 Последни мачове: Kaspiy

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kaspiy - FK Tobol Kostanay 1 - 0 W
23.08.2026 FC Astana - Kaspiy -
16.08.2026 Kaspiy - Yelimay Semey 2 - 2 D
08.08.2026 Kaspiy - Ulytau 1 - 1 D
01.08.2026 Irtysh - Kaspiy 3 - 2 L

📆 Последни мачове: Kairat Almaty

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Yelimay Semey - Kairat Almaty 0 - 2 W
27.08.2026 Anderlecht - Kairat Almaty 3 - 0 L
22.08.2026 Kairat Almaty - Irtysh -
20.08.2026 Kairat Almaty - Anderlecht 0 - 3 L
15.08.2026 Kairat Almaty - Ulytau 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kaspiy и Kairat Almaty е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kaspiy е на позиция 10 с 26 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 21:28. Записаната форма е WDDLW. Kairat Almaty е на позиция 2 с 51 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 39:14. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Kaspiy има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLWDWWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kairat Almaty има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLWWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Kaspiy има 1 победи, равенствата са 3, а Kairat Almaty има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Kairat Almaty с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 14.95%, 21.88% и 63.17%. Разликата в моделния momentum е 48.22 пункта в полза на Kairat Almaty. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.30%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kaspiy 0 / Kairat Almaty 0 подкрепя Kaspiy със средна промяна 5.84 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 543 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kaspiy като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.00 червени и 2.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 23 завършени мача (65.2% покритие). Дисциплинарният профил на Kairat Almaty като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.88 жълти, 0.38 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 62.5%, 37.5% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 37.5%. Данните за сезона са налични за 13 от 21 завършени мача (61.9% покритие).

Генериран: 2026-09-05 11:00:03 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kaspiy и Kairat Almaty завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kaspiy като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0 червени и 2.78 общо картона на мач. В този двубой Kaspiy получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kairat Almaty като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.88 жълти, 0.38 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Kairat Almaty получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 37.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kaspiy с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.84 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.