📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D W W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L L D D L
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Kyzyl-Zhar 🟡 Равенства Atyrau 🔴
Дата Мач Резултат
19.04.2026 Atyrau - Kyzyl-Zhar 0 : 1
20.07.2025 Kyzyl-Zhar - Atyrau 0 : 1
19.04.2025 Atyrau - Kyzyl-Zhar 1 : 2
20.10.2024 Kyzyl-Zhar - Atyrau 3 : 2
27.04.2024 Atyrau - Kyzyl-Zhar 2 : 0
16.09.2023 Atyrau - Kyzyl-Zhar 0 : 0
08.04.2023 Kyzyl-Zhar - Atyrau 1 : 0
15.10.2022 Kyzyl-Zhar - Atyrau 3 : 1
14.05.2022 Atyrau - Kyzyl-Zhar 3 : 3
24.10.2021 Atyrau - Kyzyl-Zhar 0 : 0

🗓 Последни мачове: Kyzyl-Zhar

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ordabasy - Kyzyl-Zhar 3 - 0 L
22.08.2026 Okzhetpes - Kyzyl-Zhar -
16.08.2026 Kyzyl-Zhar - FC Astana 1 - 1 D
08.08.2026 Altay - Kyzyl-Zhar 2 - 2 D
01.08.2026 Kyzyl-Zhar - Aktobe 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Atyrau

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Atyrau - FC Astana 2 - 3 L
23.08.2026 Altay - Atyrau -
16.08.2026 Atyrau - Okzhetpes 0 - 2 L
09.08.2026 Atyrau - Aktobe 1 - 1 D
01.08.2026 Atyrau - Zhetysu 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kyzyl-Zhar и Atyrau е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kyzyl-Zhar е на позиция 11 с 24 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 23:28. Записаната форма е LDDWW. Atyrau е на позиция 12 с 20 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 10 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 14:18. Записаната форма е LLDDL.

Последни резултати

Kyzyl-Zhar има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWWDLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Atyrau има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLLLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Kyzyl-Zhar има 5 победи, равенствата са 3, а Atyrau има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kyzyl-Zhar -0.25 / Atyrau +0.25 подкрепя Kyzyl-Zhar със средна промяна 2.86 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kyzyl-Zhar като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.20 червени и 4.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 60.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 23 завършени мача (47.8% покритие). Дисциплинарният профил на Atyrau като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:06 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kyzyl-Zhar и Atyrau завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kyzyl-Zhar като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 4 жълти, 0.2 червени и 4.2 общо картона на мач. В този двубой Kyzyl-Zhar получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 40%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atyrau като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Atyrau получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kyzyl-Zhar с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.86 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.