📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W L
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W W L
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
9
🟢 Okzhetpes 🟡 Равенства Ordabasy 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Ordabasy - Okzhetpes 2 : 1
19.10.2025 Ordabasy - Okzhetpes 7 : 1
21.06.2025 Okzhetpes - Ordabasy 0 : 1
10.07.2023 Okzhetpes - Ordabasy 0 : 4
21.05.2023 Ordabasy - Okzhetpes 1 : 0
30.11.2020 Okzhetpes - Ordabasy 1 : 3
29.08.2020 Okzhetpes - Ordabasy -
07.03.2020 Ordabasy - Okzhetpes 1 : 0
17.08.2019 Okzhetpes - Ordabasy 0 : 4
31.05.2019 Ordabasy - Okzhetpes 3 : 0

🗓 Последни мачове: Okzhetpes

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kaisar - Okzhetpes 2 - 3 W
22.08.2026 Okzhetpes - Kyzyl-Zhar -
16.08.2026 Atyrau - Okzhetpes 0 - 2 W
09.08.2026 FC Astana - Okzhetpes 2 - 1 L
02.08.2026 Okzhetpes - Altay 4 - 1 W

📆 Последни мачове: Ordabasy

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ordabasy - Kyzyl-Zhar 3 - 0 W
23.08.2026 Aktobe - Ordabasy -
19.08.2026 Altay - Ordabasy 1 - 2 W
15.08.2026 Ordabasy - Altay 3 - 1 W
08.08.2026 Zhetysu - Ordabasy 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Okzhetpes и Ordabasy е насрочена за 05.09.2026 11:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Okzhetpes е на позиция 4 с 39 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:27. Записаната форма е WWLWL. Ordabasy е на позиция 1 с 55 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 36:15. Записаната форма е WWWWL.

Последни резултати

Okzhetpes има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWLLWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Ordabasy има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Okzhetpes има 0 победи, равенствата са 0, а Ordabasy има 10 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Ordabasy (X2) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 18.90%, 22.44% и 58.66%. Разликата в моделния momentum е 39.77 пункта в полза на Ordabasy. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Betano. Съхраненият оценен EV е -1.05%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Okzhetpes -1 / Ordabasy +1 подкрепя Ordabasy със средна промяна 9.36 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 13.70, оценка 86/100, успеваемост на групата 85.56% при 90 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Okzhetpes като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.00 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 14.3%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие). Дисциплинарният профил на Ordabasy като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие).

Генериран: 2026-09-05 01:02:28 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Okzhetpes и Ordabasy завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Okzhetpes като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Okzhetpes получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ordabasy като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Ordabasy получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ordabasy с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 9.36 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13.7. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.