📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L D L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L W W
4
Жълти картони
4
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

7
0
3
🟢 Zhetysu 🟡 Равенства Irtysh 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Irtysh - Zhetysu 1 : 2
05.10.2019 Zhetysu - Irtysh 2 : 1
13.07.2019 Zhetysu - Irtysh 4 : 0
01.05.2019 Irtysh - Zhetysu 0 : 3
19.08.2018 Zhetysu - Irtysh 2 : 0
01.07.2018 Irtysh - Zhetysu 0 : 2
22.04.2018 Zhetysu - Irtysh 2 : 1
25.06.2016 Irtysh - Zhetysu 3 : 1
01.05.2016 Zhetysu - Irtysh 0 : 3
06.06.2015 Irtysh - Zhetysu 1 : 0

🗓 Последни мачове: Zhetysu

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ulytau - Zhetysu 3 - 0 L
23.08.2026 Zhetysu - Kaisar -
15.08.2026 Zhenys - Zhetysu 4 - 1 L
08.08.2026 Zhetysu - Ordabasy 0 - 4 L
01.08.2026 Atyrau - Zhetysu 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Irtysh

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Irtysh - Aktobe 2 - 1 W
22.08.2026 Kairat Almaty - Irtysh -
16.08.2026 Irtysh - FK Tobol Kostanay 0 - 2 L
09.08.2026 Yelimay Semey - Irtysh 3 - 1 L
01.08.2026 Irtysh - Kaspiy 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zhetysu и Irtysh е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Zhetysu е на позиция 15 с 19 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:30. Записаната форма е LLLDL. Irtysh е на позиция 13 с 20 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:25. Записаната форма е WLLWW.

Последни резултати

Zhetysu има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLLLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Irtysh има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWLDLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Zhetysu има 7 победи, равенствата са 0, а Irtysh има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Zhetysu 0 / Irtysh 0 подкрепя Zhetysu със средна промяна 2.70 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Zhetysu като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.17 червени и 3.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 83.3%, 66.7% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 23 завършени мача (56.5% покритие). Дисциплинарният профил на Irtysh като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:02:30 · Заключен: 2026-09-05 14:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zhetysu и Irtysh завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Zhetysu като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 3.67 жълти, 0.17 червени и 3.83 общо картона на мач. В този двубой Zhetysu получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 83.3%, 5+ в 50%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Irtysh като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0.14 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Irtysh получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.43 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zhetysu с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.7 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.