📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W L
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W W W L W
Владение на топката
0
0
0
Очаквани голове (xG)
0
0
Общо удари
0
0
Точни удари
0
0
Неточни удари
0
0
Корнери
0
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
0
0
Удари в наказателното поле
0
0
Удари извън наказателното поле
0
0
Блокирани удари
0
0
Спасявания
0
0
Нарушения
0
0
Точност на пасовете
0
0
Точни пасове
0
0
Общо пасове
0
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

0
2
1
🟢 Yelimay Semey 🟡 Равенства Okzhetpes 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Okzhetpes - Yelimay Semey 1 : 1
02.08.2025 Okzhetpes - Yelimay Semey 1 : 1
04.05.2025 Yelimay Semey - Okzhetpes 0 : 2

🗓 Последни мачове: Yelimay Semey

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Yelimay Semey - Okzhetpes 1 - 4 L
25.10.2026 Altay - Yelimay Semey 2 - 2 D
18.10.2026 Yelimay Semey - Ulytau 2 - 1 W
14.10.2026 Atyrau - Yelimay Semey 1 - 2 W
10.10.2026 Yelimay Semey - Aktobe 1 - 3 L

📆 Последни мачове: Okzhetpes

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Yelimay Semey - Okzhetpes 1 - 4 W
24.10.2026 Okzhetpes - Kaspiy 3 - 0 W
17.10.2026 Okzhetpes - Kyzyl-Zhar 1 - 0 W
11.10.2026 Ulytau - Okzhetpes 2 - 0 L
18.09.2026 Okzhetpes - Zhenys 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yelimay Semey и Okzhetpes е насрочена за 31.10.2026 10:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yelimay Semey е на позиция 6 с 45 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 9 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 42:40. Записаната форма е DWWLW. Okzhetpes е на позиция 4 с 51 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 45:37. Записаната форма е WWLWL.

Последни резултати

Yelimay Semey има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWWLLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Okzhetpes има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWWWLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Yelimay Semey има 0 победи, равенствата са 2, а Okzhetpes има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yelimay Semey -1 / Okzhetpes +1 подкрепя Okzhetpes със средна промяна 6.13 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.07% при 612 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yelimay Semey като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 20 от 29 завършени мача (69.0% покритие). Дисциплинарният профил на Okzhetpes като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.29 жълти, 0.14 червени и 3.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 71.4%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 18 от 29 завършени мача (62.1% покритие).

Генериран: 2026-10-30 20:30:06 · Заключен: 2026-10-31 10:40:47

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yelimay Semey и Okzhetpes завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yelimay Semey като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Yelimay Semey получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Okzhetpes като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.29 жълти, 0.14 червени и 3.43 общо картона на мач. В този двубой Okzhetpes получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Okzhetpes с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 6.13 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 13:21:49
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.