Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Union | 1 : 1 |
| 20.07.2025 | Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Union | 1 : 0 |
| 30.03.2025 | Shaanxi Union - Heilongjiang Lava Spring | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Shaanxi Union - Yanbian Longding | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Nantong Zhiyun - Shaanxi Union | 4 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Shaanxi Union - Changchun Yatai | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Hebei Kungfu - Shaanxi Union | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Dalian Huayi - Shaanxi Union | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Suzhou Dongwu | 3 - 4 | L |
| 22.08.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Hebei Kungfu | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Nanjing City - Heilongjiang Lava Spring | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Dalian Huayi | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Nantong Zhiyun - Heilongjiang Lava Spring | 5 - 1 | L |
Предстоящата среща между Shaanxi Union и Heilongjiang Lava Spring е насрочена за 05.09.2026 11:00 в League One. Посоченият стадион е Weinan Sports Center Stadium, Weinan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Shaanxi Union е на позиция 6 с 26 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:14. Записаната форма е LWLDW. Heilongjiang Lava Spring е на позиция 10 с 22 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 26:34. Записаната форма е LDWLD.
Shaanxi Union има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDWLLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Heilongjiang Lava Spring има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLDLDLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 3 директни срещи Shaanxi Union има 1 победи, равенствата са 1, а Heilongjiang Lava Spring има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Shaanxi Union с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.93%, 22.45% и 15.62%. Разликата в моделния momentum е 46.31 пункта в полза на Shaanxi Union. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Shaanxi Union като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.17 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Heilongjiang Lava Spring като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 21 завършени мача (76.2% покритие).
Срещата между Shaanxi Union и Heilongjiang Lava Spring завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Shaanxi Union като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0.17 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Shaanxi Union получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Heilongjiang Lava Spring като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Heilongjiang Lava Spring получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.