📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L W W
2
🏟
✔ Краен резултат
0
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
5
0
🟢 Wuxi Wugou 🟡 Равенства Yanbian Longding 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Yanbian Longding - Wuxi Wugou 1 : 1
14.07.2024 Yanbian Longding - Wuxi Wugou 1 : 1
16.03.2024 Wuxi Wugou - Yanbian Longding 2 : 0
19.08.2023 Yanbian Longding - Wuxi Wugou 2 : 2
10.05.2023 Wuxi Wugou - Yanbian Longding 0 : 0
04.11.2022 Yanbian Longding - Wuxi Wugou 0 : 0

🗓 Последни мачове: Wuxi Wugou

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hebei Kungfu - Wuxi Wugou 2 - 0 L
22.08.2026 Dalian Huayi - Wuxi Wugou 2 - 1 L
15.08.2026 Wuxi Wugou - Guangzhou E-Power 0 - 3 L
09.08.2026 Wuxi Wugou - Ningbo Professional -
02.08.2026 Shenzhen Juniors - Wuxi Wugou 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Yanbian Longding

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Shaanxi Union - Yanbian Longding 3 - 1 L
22.08.2026 Ningbo Professional - Yanbian Longding 2 - 3 W
15.08.2026 Yanbian Longding - Dalian Huayi 3 - 1 W
09.08.2026 Yanbian Longding - Shenzhen Juniors 0 - 1 L
01.08.2026 Yanbian Longding - Nanjing City 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wuxi Wugou и Yanbian Longding е насрочена за 05.09.2026 11:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Wuxi Wugou е на позиция 8 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 28:18. Записаната форма е LLLWW. Yanbian Longding е на позиция 3 с 35 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 24:14. Записаната форма е WWLDW.

Последни резултати

Wuxi Wugou има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWLDDD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Yanbian Longding има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDWDWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Wuxi Wugou има 1 победи, равенствата са 5, а Yanbian Longding има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Wuxi Wugou като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 19 завършени мача (68.4% покритие). Дисциплинарният профил на Yanbian Longding като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.00 червени и 2.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие).

Генериран: 2026-09-05 01:02:28 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wuxi Wugou и Yanbian Longding завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Wuxi Wugou като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Wuxi Wugou получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Yanbian Longding като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0 червени и 2.89 общо картона на мач. В този двубой Yanbian Longding получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:29:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.