Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | Dalian Huayi - Dongguan United | 2 : 2 |
| 04.10.2025 | Dongguan United - Dalian Huayi | 2 : 0 |
| 25.05.2025 | Dalian Huayi - Dongguan United | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dongguan United - Shenzhen Juniors | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Changchun Yatai - Dongguan United | 6 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Dongguan United - Hebei Kungfu | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Meizhou Kejia - Dongguan United | 3 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Guangzhou E-Power - Dongguan United | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Dalian Huayi - Nantong Zhiyun | 3 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Dalian Huayi - Wuxi Wugou | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Yanbian Longding - Dalian Huayi | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Dalian Huayi | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Dalian Huayi - Shaanxi Union | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Dongguan United и Dalian Huayi е насрочена за 05.09.2026 11:30 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dongguan United е на позиция 16 с 11 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 17:32. Записаната форма е LLLDL. Dalian Huayi е на позиция 11 с 21 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 21:24. Записаната форма е WLLDD.
Dongguan United има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDLLLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Dalian Huayi има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDDLWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Dongguan United има 1 победи, равенствата са 1, а Dalian Huayi има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Dongguan United +0.5 / Dalian Huayi -0.5 подкрепя Dalian Huayi със средна промяна 2.29 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Dongguan United като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.09 жълти, 0.00 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 36.4%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на Dalian Huayi като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Dongguan United и Dalian Huayi завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dongguan United като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.09 жълти, 0 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой Dongguan United получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dalian Huayi като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Dalian Huayi получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dalian Huayi с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.29 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.