📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Nantong Zhiyun 🟡 Равенства Guangzhou E-Power 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Guangzhou E-Power - Nantong Zhiyun 3 : 1
08.11.2025 Guangzhou E-Power - Nantong Zhiyun 3 : 1
06.07.2025 Nantong Zhiyun - Guangzhou E-Power 0 : 0

🗓 Последни мачове: Nantong Zhiyun

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Dalian Huayi - Nantong Zhiyun 3 - 2 L
22.08.2026 Nantong Zhiyun - Shaanxi Union 4 - 1 W
16.08.2026 Suzhou Dongwu - Nantong Zhiyun 0 - 0 D
08.08.2026 Nanjing City - Nantong Zhiyun 1 - 1 D
01.08.2026 Nantong Zhiyun - Heilongjiang Lava Spring 5 - 1 W

📆 Последни мачове: Guangzhou E-Power

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Guangzhou E-Power - Changchun Yatai 3 - 0 W
22.08.2026 Meizhou Kejia - Guangzhou E-Power 1 - 5 W
15.08.2026 Wuxi Wugou - Guangzhou E-Power 0 - 3 W
09.08.2026 Guangzhou E-Power - Guangxi Hengchen 2 - 0 W
01.08.2026 Guangzhou E-Power - Dongguan United 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Nantong Zhiyun и Guangzhou E-Power е насрочена за 05.09.2026 11:30 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Nantong Zhiyun е на позиция 4 с 35 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 20:12. Записаната форма е WDDWD. Guangzhou E-Power е на позиция 1 с 46 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 31:16. Записаната форма е WWWDW.

Последни резултати

Nantong Zhiyun има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWDWDLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Guangzhou E-Power има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWWDW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Nantong Zhiyun има 0 победи, равенствата са 1, а Guangzhou E-Power има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Nantong Zhiyun -1.5 / Guangzhou E-Power +1.5 подкрепя Nantong Zhiyun със средна промяна 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Nantong Zhiyun като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие). Дисциплинарният профил на Guangzhou E-Power като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.00 червени и 1.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 10:00:04 · Заключен: 2026-09-05 13:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Nantong Zhiyun и Guangzhou E-Power завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Nantong Zhiyun като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Nantong Zhiyun получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Guangzhou E-Power като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0 червени и 1.57 общо картона на мач. В този двубой Guangzhou E-Power получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nantong Zhiyun с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.52 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:00:34
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.