📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
5
🏟
✔ Краен резултат
1
L L W L L
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Shenzhen Juniors 🟡 Равенства Meizhou Kejia 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Shenzhen Juniors

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Dongguan United - Shenzhen Juniors 1 - 2 W
23.08.2026 Shenzhen Juniors - Nanjing City 3 - 1 W
16.08.2026 Shenzhen Juniors - Ningbo Professional 0 - 0 D
09.08.2026 Yanbian Longding - Shenzhen Juniors 0 - 1 W
02.08.2026 Shenzhen Juniors - Wuxi Wugou 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Meizhou Kejia

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Ningbo Professional - Meizhou Kejia 1 - 1 D
22.08.2026 Meizhou Kejia - Guangzhou E-Power 1 - 5 L
15.08.2026 Guangxi Hengchen - Meizhou Kejia 1 - 0 L
08.08.2026 Meizhou Kejia - Dongguan United 3 - 2 W
02.08.2026 Suzhou Dongwu - Meizhou Kejia 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Shenzhen Juniors и Meizhou Kejia е насрочена за 06.09.2026 11:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Shenzhen Juniors е на позиция 2 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 27:21. Записаната форма е WDWWL. Meizhou Kejia е на позиция 15 с 11 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:32. Записаната форма е LLWLL.

Последни резултати

Shenzhen Juniors има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWLDDDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Meizhou Kejia има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Shenzhen Juniors с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.88%, 21.81% и 14.31%. Разликата в моделния momentum е 49.57 пункта в полза на Shenzhen Juniors. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.57%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Shenzhen Juniors като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на Meizhou Kejia като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.00 червени и 2.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 62.5%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 03:06:02 · Заключен: 2026-09-06 12:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Shenzhen Juniors и Meizhou Kejia завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Shenzhen Juniors като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Shenzhen Juniors получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Meizhou Kejia като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0 червени и 2.63 общо картона на мач. В този двубой Meizhou Kejia получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.63 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 4 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.