📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W D D
1
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Guangxi Hengchen 🟡 Равенства Hebei Kungfu 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Hebei Kungfu - Guangxi Hengchen 0 : 3

🗓 Последни мачове: Guangxi Hengchen

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Nanjing City - Guangxi Hengchen 0 - 2 W
22.08.2026 Guangxi Hengchen - Suzhou Dongwu 3 - 3 D
15.08.2026 Guangxi Hengchen - Meizhou Kejia 1 - 0 W
09.08.2026 Guangzhou E-Power - Guangxi Hengchen 2 - 0 L
01.08.2026 Ningbo Professional - Guangxi Hengchen 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Hebei Kungfu

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hebei Kungfu - Wuxi Wugou 2 - 0 W
22.08.2026 Heilongjiang Lava Spring - Hebei Kungfu 1 - 2 W
16.08.2026 Dongguan United - Hebei Kungfu 1 - 2 W
08.08.2026 Hebei Kungfu - Shaanxi Union 2 - 1 W
02.08.2026 Changchun Yatai - Hebei Kungfu 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Guangxi Hengchen и Hebei Kungfu е насрочена за 06.09.2026 11:30 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Guangxi Hengchen е на позиция 5 с 33 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 30:19. Записаната форма е DWLWD. Hebei Kungfu е на позиция 13 с 21 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 10:21. Записаната форма е WWWDD.

Последни резултати

Guangxi Hengchen има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDWWWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hebei Kungfu има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDDDLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Guangxi Hengchen има 1 победи, равенствата са 0, а Hebei Kungfu има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Guangxi Hengchen с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.66%, 23.02% и 16.32%. Разликата в моделния momentum е 44.34 пункта в полза на Guangxi Hengchen. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.23%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Guangxi Hengchen 0 / Hebei Kungfu 0 подкрепя Hebei Kungfu със средна промяна 1.45 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Guangxi Hengchen като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.00 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hebei Kungfu като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 12.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:15:03 · Заключен: 2026-09-06 13:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Guangxi Hengchen и Hebei Kungfu завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Guangxi Hengchen като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Guangxi Hengchen получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hebei Kungfu като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой Hebei Kungfu получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hebei Kungfu с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.45 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:52:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.