📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W D L
0
🏟
✔ Краен резултат
3
W W L W D
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
4
0
🟢 Nanjing City 🟡 Равенства Wuxi Wugou 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Wuxi Wugou - Nanjing City 1 : 1
15.09.2024 Nanjing City - Wuxi Wugou 1 : 1
28.04.2024 Wuxi Wugou - Nanjing City 1 : 1
27.08.2023 Wuxi Wugou - Nanjing City 1 : 1
13.05.2023 Nanjing City - Wuxi Wugou 5 : 0

🗓 Последни мачове: Nanjing City

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Nanjing City - Dalian Huayi 2 - 0 W
24.10.2026 Dongguan United - Nanjing City 2 - 5 W
18.10.2026 Nanjing City - Hebei Kungfu 1 - 0 W
11.10.2026 Ningbo Professional - Nanjing City 0 - 0 D
07.10.2026 Nanjing City - Shaanxi Union 1 - 4 L

📆 Последни мачове: Wuxi Wugou

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Guangxi Hengchen - Wuxi Wugou 1 - 2 W
25.10.2026 Wuxi Wugou - Shaanxi Union 2 - 0 W
17.10.2026 Wuxi Wugou - Heilongjiang Lava Spring 0 - 2 L
10.10.2026 Meizhou Kejia - Wuxi Wugou 0 - 3 W
06.10.2026 Wuxi Wugou - Suzhou Dongwu 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Nanjing City и Wuxi Wugou е насрочена за 19.09.2026 11:30 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Nanjing City е на позиция 14 с 21 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 20:30. Записаната форма е LLLLD. Wuxi Wugou е на позиция 11 с 26 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 32:28. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Nanjing City има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDDDLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Wuxi Wugou има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLWWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Nanjing City има 1 победи, равенствата са 4, а Wuxi Wugou има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Nanjing City -1 / Wuxi Wugou +1 подкрепя Wuxi Wugou със средна промяна 4.01 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Nanjing City като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.00 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 23 завършени мача (82.6% покритие). Дисциплинарният профил на Wuxi Wugou като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.11 червени и 3.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие).

Генериран: 2026-09-19 10:02:41 · Заключен: 2026-09-19 13:10:14

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Nanjing City и Wuxi Wugou завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Nanjing City като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Nanjing City получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wuxi Wugou като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3 жълти, 0.11 червени и 3.11 общо картона на мач. В този двубой Wuxi Wugou получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Wuxi Wugou с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 4.01 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 15:51:25
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.