Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.06.2026 | Dongguan United - Yanbian Longding | 0 : 2 |
| 18.10.2025 | Yanbian Longding - Dongguan United | 4 : 1 |
| 14.06.2025 | Dongguan United - Yanbian Longding | 2 : 2 |
| 03.11.2024 | Yanbian Longding - Dongguan United | 0 : 1 |
| 30.06.2024 | Dongguan United - Yanbian Longding | 2 : 0 |
| 13.09.2023 | Dongguan United - Yanbian Longding | 1 : 1 |
| 03.06.2023 | Yanbian Longding - Dongguan United | 2 : 0 |
| 27.10.2022 | Dongguan United - Yanbian Longding | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 0 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Yanbian Longding | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Yanbian Longding - Dongguan United | 5 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Yanbian Longding - Nantong Zhiyun | 0 - 1 | L |
| 06.10.2026 | Changchun Yatai - Yanbian Longding | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Dongguan United - Ningbo Professional | 1 - 4 | L |
| 24.10.2026 | Dongguan United - Nanjing City | 2 - 5 | L |
| 17.10.2026 | Yanbian Longding - Dongguan United | 5 - 0 | L |
| 11.10.2026 | Shaanxi Union - Dongguan United | 5 - 1 | L |
| 07.10.2026 | Dongguan United - Guangxi Hengchen | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Yanbian Longding и Dongguan United е насрочена за 17.10.2026 07:00 в League One. Посоченият стадион е Yanji Nationwide Fitness Centre Stadium, Yanji. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Yanbian Longding е на позиция 7 с 36 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 9 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 34:29. Записаната форма е LDLLL. Dongguan United е на позиция 16 с 16 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 7 равенства и 16 загуби. Головата разлика е 26:54. Записаната форма е LWDLD.
Yanbian Longding има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLLWWLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dongguan United има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDLLLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи Yanbian Longding има 4 победи, равенствата са 2, а Dongguan United има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Yanbian Longding или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.87%, 23.03% и 17.11%. Разликата в моделния momentum е 42.76 пункта в полза на Yanbian Longding. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.99%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Yanbian Longding -0.75 / Dongguan United +0.75 подкрепя Yanbian Longding със средна промяна 1.76 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Yanbian Longding като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.62 жълти, 0.00 червени и 1.62 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 46.2%, 15.4%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие). Дисциплинарният профил на Dongguan United като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.64 жълти, 0.00 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 45.5%, 18.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие).
Срещата между Yanbian Longding и Dongguan United завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Yanbian Longding като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.62 жълти, 0 червени и 1.62 общо картона на мач. В този двубой Yanbian Longding получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.62 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 15.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dongguan United като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.64 жълти, 0 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой Dongguan United получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yanbian Longding с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.76 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.