Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.07.2026 | Yanbian Longding - Suzhou Dongwu | 3 : 1 |
| 12.10.2025 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 1 : 1 |
| 01.06.2025 | Yanbian Longding - Suzhou Dongwu | 2 : 1 |
| 07.07.2024 | Yanbian Longding - Suzhou Dongwu | 0 : 5 |
| 10.03.2024 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 1 : 1 |
| 29.07.2023 | Yanbian Longding - Suzhou Dongwu | 2 : 2 |
| 23.04.2023 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Shenzhen Juniors - Suzhou Dongwu | 1 - 4 | W |
| 31.10.2026 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 0 - 1 | L |
| 25.10.2026 | Guangzhou E-Power - Suzhou Dongwu | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Ningbo Professional - Suzhou Dongwu | 1 - 1 | D |
| 10.10.2026 | Suzhou Dongwu - Hebei Kungfu | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Yanbian Longding - Hebei Kungfu | 1 - 1 | D |
| 31.10.2026 | Suzhou Dongwu - Yanbian Longding | 0 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Heilongjiang Lava Spring - Yanbian Longding | 1 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Yanbian Longding - Dongguan United | 5 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Yanbian Longding - Nantong Zhiyun | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Suzhou Dongwu и Yanbian Longding е насрочена за 31.10.2026 06:30 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Suzhou Dongwu е на позиция 12 с 29 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 11 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 32:40. Записаната форма е DDDDD. Yanbian Longding е на позиция 6 с 42 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 9 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 41:30. Записаната форма е WWLDL.
Suzhou Dongwu има 3 победи, 7 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDDWWWDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Yanbian Longding има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLLLLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 7 директни срещи Suzhou Dongwu има 2 победи, равенствата са 3, а Yanbian Longding има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Suzhou Dongwu като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.82 жълти, 0.00 червени и 1.82 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 54.5%, 18.2%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 28 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Yanbian Longding като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.08 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 91.7%, 50.0%, 25.0% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 28 завършени мача (89.3% покритие).
Срещата между Suzhou Dongwu и Yanbian Longding завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Suzhou Dongwu като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.82 жълти, 0 червени и 1.82 общо картона на мач. В този двубой Suzhou Dongwu получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.82 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 18.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Yanbian Longding като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.67 жълти, 0.08 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Yanbian Longding получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.