📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Changchun Yatai 🟡 Равенства Ningbo Professional 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Ningbo Professional - Changchun Yatai 3 : 1

🗓 Последни мачове: Changchun Yatai

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Guangzhou E-Power - Changchun Yatai 3 - 0 L
23.08.2026 Changchun Yatai - Dongguan United 6 - 0 W
14.08.2026 Shaanxi Union - Changchun Yatai 2 - 1 L
08.08.2026 Suzhou Dongwu - Changchun Yatai 2 - 1 L
02.08.2026 Changchun Yatai - Hebei Kungfu 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Ningbo Professional

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Ningbo Professional - Meizhou Kejia 1 - 1 D
22.08.2026 Ningbo Professional - Yanbian Longding 2 - 3 L
16.08.2026 Shenzhen Juniors - Ningbo Professional 0 - 0 D
09.08.2026 Wuxi Wugou - Ningbo Professional -
01.08.2026 Ningbo Professional - Guangxi Hengchen 2 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Changchun Yatai и Ningbo Professional е насрочена за 05.09.2026 11:00 в League One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Changchun Yatai е на позиция 9 с 22 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:30. Записаната форма е WLLDW. Ningbo Professional е на позиция 7 с 25 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:22. Записаната форма е LDLLW.

Последни резултати

Changchun Yatai има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDWLWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Ningbo Professional има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLLWWWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Changchun Yatai има 0 победи, равенствата са 0, а Ningbo Professional има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Changchun Yatai 0 / Ningbo Professional 0 подкрепя Changchun Yatai със средна промяна 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Changchun Yatai като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.14 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ningbo Professional като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 20 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 01:02:29 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Changchun Yatai и Ningbo Professional завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Changchun Yatai като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0.14 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Changchun Yatai получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ningbo Professional като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Ningbo Professional получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Changchun Yatai с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.15 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:29:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.