Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.11.2021 | Austria - Israel | 4 : 2 |
| 04.09.2021 | Israel - Austria | 5 : 2 |
| 10.10.2019 | Austria - Israel | 3 : 1 |
| 24.03.2019 | Israel - Austria | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Kosovo - Austria | 1 - 1 | D |
| 01.10.2026 | Rep. Of Ireland - Austria | 2 - 2 | D |
| 27.09.2026 | Austria - Kosovo | 3 - 1 | W |
| 24.09.2026 | Austria - Israel | 3 - 1 | W |
| 02.07.2026 | Spain - Austria | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Rep. Of Ireland - Israel | 1 - 1 | D |
| 01.10.2026 | Israel - Kosovo | 0 - 0 | D |
| 27.09.2026 | Israel - Rep. Of Ireland | 0 - 3 | L |
| 24.09.2026 | Austria - Israel | 3 - 1 | L |
| 03.06.2026 | Albania - Israel | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Austria и Israel е насрочена за 24.09.2026 18:45 в UEFA Nations League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Austria е на позиция 2 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Israel е на позиция 1 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0.
Austria има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWWWWDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Israel има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDLLLWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Austria има 2 победи, равенствата са 0, а Israel има 2 победи. Средният общ брой голове е 5.75. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Austria с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.21%, 19.77% и 15.02%. Разликата в моделния momentum е 50.18 пункта в полза на Austria. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.10%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Austria -0.75 / Israel +0.75 подкрепя Israel със средна промяна 1.66 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 84/100, успеваемост на групата 84.37% при 1267 наблюдения).
Срещата между Austria и Israel завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 5.75 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Israel с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.