Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.09.2026 | Slovakia - Moldova | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Moldova - Slovakia | 0 - 4 | W |
| 02.10.2026 | Faroe Islands - Slovakia | 1 - 1 | D |
| 29.09.2026 | Slovakia - Kazakhstan | 2 - 1 | W |
| 26.09.2026 | Slovakia - Moldova | 2 - 0 | W |
| 05.06.2026 | Slovakia - Montenegro | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Moldova - Slovakia | 0 - 4 | L |
| 02.10.2026 | Kazakhstan - Moldova | 1 - 2 | W |
| 29.09.2026 | Moldova - Faroe Islands | 1 - 1 | D |
| 26.09.2026 | Slovakia - Moldova | 2 - 0 | L |
| 09.06.2026 | Armenia - Moldova | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Slovakia и Moldova е насрочена за 26.09.2026 18:45 в UEFA Nations League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Slovakia има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLWWLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Moldova има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLLLDLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 3.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.73; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Slovakia с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 82.03%, 12.47% и 5.50%. Разликата в моделния momentum е 76.53 пункта в полза на Slovakia. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.49%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Slovakia 0 / Moldova 0 подкрепя Slovakia със средна промяна 3.93 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Slovakia и Moldova завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.73. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slovakia с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.93 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.