Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.05.2026 | BATE II - Molodechno-DYuSSh 4 | 2 : 3 |
| 12.08.2024 | BATE II - Molodechno-DYuSSh 4 | 0 : 1 |
| 14.04.2024 | Molodechno-DYuSSh 4 - BATE II | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Uni Minsk - Molodechno-DYuSSh 4 | 0 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Molodechno-DYuSSh 4 - Shakhter Soligorsk | 4 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Molodechno-DYuSSh 4 - Gomel II | 3 - 0 | W |
| 10.08.2026 | Orsha - Molodechno-DYuSSh 4 | 0 - 3 | W |
| 06.08.2026 | Molodechno-DYuSSh 4 - Volna | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BATE II - Gomel II | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Orsha - BATE II | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | BATE II - Volna | 5 - 3 | W |
| 10.08.2026 | Smorgon - BATE II | 2 - 0 | L |
| 06.08.2026 | BATE II - Bumprom | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Molodechno-DYuSSh 4 и BATE II е насрочена за 04.09.2026 14:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Molodechno-DYuSSh 4 е на позиция 5 с 38 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 27:33. Записаната форма е WWWWD. BATE II е на позиция 17 с 18 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 22:43. Записаната форма е DWWLL.
Molodechno-DYuSSh 4 има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWLWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. BATE II има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 3 директни срещи Molodechno-DYuSSh 4 има 3 победи, равенствата са 0, а BATE II има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Molodechno-DYuSSh 4 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 22 завършени мача (9.1% покритие). Дисциплинарният профил на BATE II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 22 завършени мача (9.1% покритие).
Срещата между Molodechno-DYuSSh 4 и BATE II завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 3.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Molodechno-DYuSSh 4 като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Molodechno-DYuSSh 4 получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на BATE II като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой BATE II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.