Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.06.2026 | Aktobe Jas - Akademiya Ontustik | 1 : 4 |
| 11.09.2025 | Akademiya Ontustik - Aktobe Jas | 2 : 1 |
| 12.06.2025 | Aktobe Jas - Akademiya Ontustik | 1 : 2 |
| 02.10.2023 | Aktobe Jas - Akademiya Ontustik | 3 : 0 |
| 23.06.2023 | Akademiya Ontustik - Aktobe Jas | 5 : 2 |
| 20.10.2019 | Aktobe Jas - Akademiya Ontustik | 0 : 1 |
| 29.06.2019 | Akademiya Ontustik - Aktobe Jas | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Kaspij Aktau 2 - Akademiya Ontustik | 1 - 2 | W |
| 20.08.2026 | Akademiya Ontustik - Ekibastuz | 3 - 2 | W |
| 13.08.2026 | Sport Academy Kairat - Akademiya Ontustik | 0 - 0 | D |
| 06.08.2026 | Akademiya Ontustik - Khan Tengri | 3 - 1 | W |
| 30.07.2026 | Taraz - Akademiya Ontustik | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Aktobe Jas - Jaiyq | 1 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Yelimay Semey 2 - Aktobe Jas | 2 - 5 | W |
| 13.08.2026 | Aktobe Jas - Shakhter Karagandy | 1 - 6 | L |
| 06.08.2026 | Aktobe Jas - Ekibastuz | 0 - 2 | L |
| 30.07.2026 | Kaspij Aktau 2 - Aktobe Jas | 6 - 1 | L |
Предстоящата среща между Akademiya Ontustik и Aktobe Jas е насрочена за 03.09.2026 12:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Akademiya Ontustik е на позиция 4 с 36 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:23. Записаната форма е WWDWL. Aktobe Jas е на позиция 11 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:52. Записаната форма е WWLLL.
Akademiya Ontustik има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWWLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Aktobe Jas има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLDWDW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 7 директни срещи Akademiya Ontustik има 6 победи, равенствата са 0, а Aktobe Jas има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.43. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Akademiya Ontustik като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 20 завършени мача (5.0% покритие).
Срещата между Akademiya Ontustik и Aktobe Jas завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.