📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W D
3
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L D D

🔁 Директни срещи

4
2
0
🟢 Crusaders W 🟡 Равенства Larne W 🔴
Дата Мач Резултат
01.05.2026 Larne W - Crusaders W 2 : 2
26.09.2025 Crusaders W - Larne W 3 : 2
01.09.2025 Larne W - Crusaders W 2 : 4
06.06.2025 Crusaders W - Larne W 4 : 1
30.08.2024 Crusaders W - Larne W 7 : 0
07.06.2024 Larne W - Crusaders W 0 : 0

🗓 Последни мачове: Crusaders W

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Crusaders W - Larne W 3 - 0 W
28.08.2026 Linfield W - Crusaders W 7 - 1 L
14.08.2026 Crusaders W - Lisburn 1 - 1 D
07.08.2026 Glentoran BU W - Crusaders W 5 - 1 L
31.07.2026 Cliftonville W - Crusaders W 9 - 0 L

📆 Последни мачове: Larne W

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Crusaders W - Larne W 3 - 0 L
28.08.2026 Lisburn Rangers W - Larne W 5 - 1 L
14.08.2026 Larne W - Glentoran BU W 1 - 7 L
07.08.2026 Larne W - Cliftonville W 0 - 8 L
31.07.2026 Linfield W - Larne W 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Crusaders W и Larne W е насрочена за 04.09.2026 19:00 в Premiership Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Crusaders W е на позиция 1 с 10 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 19:38. Записаната форма е WWLWD. Larne W е на позиция 7 с 2 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 5:48. Записаната форма е LLLDD.

Последни резултати

Crusaders W има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDDLWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 4.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Larne W има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 5.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Crusaders W има 4 победи, равенствата са 2, а Larne W има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.50. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-04 18:30:04 · Заключен: 2026-09-04 20:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Crusaders W и Larne W завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.5 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 02:23:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.