📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

5
0
1
🟢 Kingsley Westside 🟡 Равенства Gwelup Croatia 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Gwelup Croatia - Kingsley Westside 1 : 2
03.02.2026 Kingsley Westside - Gwelup Croatia 2 : 0
23.08.2025 Gwelup Croatia - Kingsley Westside 1 : 3
07.06.2025 Kingsley Westside - Gwelup Croatia 3 : 1
03.08.2024 Gwelup Croatia - Kingsley Westside 4 : 0
18.05.2024 Kingsley Westside - Gwelup Croatia 3 : 2

🗓 Последни мачове: Kingsley Westside

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Quinns FC - Kingsley Westside 3 - 1 L
15.08.2026 Kingsley Westside - Murdoch Melville 1 - 3 L
08.08.2026 Kingsley Westside - Gwelup Croatia 4 - 2 W
01.08.2026 Floreat Athena - Kingsley Westside 2 - 0 L
25.07.2026 Kingsley Westside - Joondalup City 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Gwelup Croatia

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Gwelup Croatia - Floreat Athena 4 - 4 D
15.08.2026 Quinns FC - Gwelup Croatia 2 - 0 L
08.08.2026 Kingsley Westside - Gwelup Croatia 4 - 2 L
01.08.2026 Gwelup Croatia - Subiaco 2 - 1 W
25.07.2026 Murdoch Melville - Gwelup Croatia 5 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kingsley Westside и Gwelup Croatia е насрочена за 08.08.2026 05:00 в Western Australia State League 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kingsley Westside е на позиция 5 с 29 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 31:27. Записаната форма е WLWLL. Gwelup Croatia е на позиция 8 с 21 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:37. Записаната форма е LWWDD.

Последни резултати

Kingsley Westside има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLWLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Gwelup Croatia има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDDLLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Kingsley Westside има 5 победи, равенствата са 0, а Gwelup Croatia има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-07 19:00:06 · Заключен: 2026-08-08 06:40:03

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kingsley Westside и Gwelup Croatia завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-16 18:05:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.