Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.03.2026 | Pobeda - Angust Nazran | 0 : 1 |
| 29.06.2025 | Angust Nazran - Pobeda | 0 : 1 |
| 13.04.2025 | Pobeda - Angust Nazran | 2 : 0 |
| 31.08.2024 | Angust Nazran - Pobeda | 0 : 2 |
| 31.07.2024 | Pobeda - Angust Nazran | 1 : 0 |
| 04.05.2024 | Pobeda - Angust Nazran | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Angust Nazran - Izberbash | 2 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Dynamo Makhachkala II - Angust Nazran | 0 - 0 | D |
| 17.10.2026 | Angust Nazran - Shahter Taganrog | 0 - 2 | L |
| 10.10.2026 | FK Chayka 2 - Angust Nazran | 5 - 3 | L |
| 03.10.2026 | Angust Nazran - Pobeda | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Druzhba - Pobeda | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Pobeda - Nart Cherkessk | 2 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Kyzyltash - Pobeda | 4 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Pobeda - Rubin Yalta | 2 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Angust Nazran - Pobeda | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Angust Nazran и Pobeda е насрочена за 03.10.2026 12:00 в Second League - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Angust Nazran е на позиция 13 с 16 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 9:21. Записаната форма е LLDDL. Pobeda е на позиция 5 с 33 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 38:27. Записаната форма е WLWLW.
Angust Nazran има 0 победи, 4 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDDDLD. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Pobeda има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWLLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Angust Nazran има 1 победи, равенствата са 1, а Pobeda има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.17. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Angust Nazran -1 / Pobeda +1 подкрепя Pobeda със средна промяна 1.81 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Angust Nazran като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 23 завършени мача (8.7% покритие).
Срещата между Angust Nazran и Pobeda завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pobeda с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.81 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.