📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
2
0
🟢 Spartak Nalchik 🟡 Равенства Dynamo Makhachkala II 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Dynamo Makhachkala II - Spartak Nalchik 1 : 1
25.10.2025 Dynamo Makhachkala II - Spartak Nalchik 0 : 1
14.06.2025 Dynamo Makhachkala II - Spartak Nalchik 2 : 3
29.03.2025 Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala II 2 : 0
27.10.2024 Dynamo Makhachkala II - Spartak Nalchik 0 : 2
24.06.2024 Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala II 2 : 0
17.09.2023 Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala II 1 : 1
07.08.2023 Dynamo Makhachkala II - Spartak Nalchik 1 : 2

🗓 Последни мачове: Spartak Nalchik

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala II 1 - 1 D
24.10.2026 Izberbash - Spartak Nalchik 2 - 0 L
17.10.2026 Spartak Nalchik - FK Chayka 2 2 - 1 W
10.10.2026 Shahter Taganrog - Spartak Nalchik 1 - 0 L
03.10.2026 Spartak Nalchik - Astrakhan 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Dynamo Makhachkala II

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala II 1 - 1 D
25.10.2026 Dynamo Makhachkala II - Angust Nazran 0 - 0 D
17.10.2026 PSK Dinskaya - Dynamo Makhachkala II 0 - 0 D
11.10.2026 Dynamo Makhachkala II - Sevastopol 0 - 6 L
03.10.2026 Nart Cherkessk - Dynamo Makhachkala II 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Spartak Nalchik и Dynamo Makhachkala II е насрочена за 31.10.2026 12:00 в Second League - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Spartak Nalchik е на позиция 8 с 28 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:20. Записаната форма е LLDLW. Dynamo Makhachkala II е на позиция 15 с 14 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 19:39. Записаната форма е DLLWD.

Последни резултати

Spartak Nalchik има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLWLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Dynamo Makhachkala II има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLDLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Spartak Nalchik има 6 победи, равенствата са 2, а Dynamo Makhachkala II има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.38. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Spartak Nalchik като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 1.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 27 завършени мача (14.8% покритие). Дисциплинарният профил на Dynamo Makhachkala II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 28 завършени мача (7.1% покритие).

Генериран: 2026-10-31 08:00:05 · Заключен: 2026-10-31 12:40:44

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Spartak Nalchik и Dynamo Makhachkala II завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.38 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Spartak Nalchik като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 1 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Spartak Nalchik получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dynamo Makhachkala II като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Dynamo Makhachkala II получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 15:21:51
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.