📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Murom 🟡 Равенства Dinamo Vologda 🔴
Дата Мач Резултат
10.05.2026 Dinamo Vologda - Murom 0 : 1
15.10.2022 Murom - Dinamo Vologda 1 : 0
14.08.2022 Dinamo Vologda - Murom 3 : 2

🗓 Последни мачове: Murom

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Murom - Dinamo Vologda 2 - 1 W
27.08.2026 2Drots - Murom 0 - 3 W
23.08.2026 Baltika II - Murom 3 - 0 L
16.08.2026 Murom - Yenisey II 1 - 1 D
12.08.2026 Murom - Metallurg Lipetsk 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Dinamo Vologda

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Murom - Dinamo Vologda 2 - 1 L
27.08.2026 Dinamo St. Petersburg - Dinamo Vologda 1 - 1 D
23.08.2026 Dinamo Vologda - Luki-Energiya 2 - 2 D
16.08.2026 Zvezda St. Petersburg - Dinamo Vologda 1 - 1 D
13.08.2026 Dinamo Vologda - Tver 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Murom и Dinamo Vologda е насрочена за 30.08.2026 15:00 в Second League - Group 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Murom е на позиция 2 с 38 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 27:11. Записаната форма е DWWWW. Dinamo Vologda е на позиция 9 с 22 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:16. Записаната форма е DLWWD.

Последни резултати

Murom има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWWWWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Dinamo Vologda има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWLWDLLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Murom има 2 победи, равенствата са 0, а Dinamo Vologda има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Murom като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 1.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 18 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:24 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Murom и Dinamo Vologda завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 18:56:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.