Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.06.2026 | Thróttur Vogar - Fjolnir | 3 : 2 |
| 21.07.2022 | Fjolnir - Thróttur Vogar | 6 : 0 |
| 06.05.2022 | Thróttur Vogar - Fjolnir | 0 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Fjolnir - Hvíti riddarinn | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Kári - Fjolnir | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Fjolnir - Fjardabyggd / Leiknir | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Selfoss - Fjolnir | 6 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Fjolnir - KFG | 4 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Kári - Thróttur Vogar | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Thróttur Vogar - Selfoss | 1 - 3 | L |
| 19.08.2026 | Vikingur Olafsiik - Thróttur Vogar | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Thróttur Vogar - Dalvík / Reynir | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Kormákur / Hvöt - Thróttur Vogar | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Fjolnir и Thróttur Vogar е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 2. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fjolnir е на позиция 6 с 26 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 37:32. Записаната форма е LLLWD. Thróttur Vogar е на позиция 10 с 19 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 26:31. Записаната форма е LLLWL.
Fjolnir има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDWLWDL. Средните стойности са 2 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Thróttur Vogar има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLWLLWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Fjolnir има 2 победи, равенствата са 0, а Thróttur Vogar има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 41, оценка 88/100, успеваемост на групата 88.04% при 92 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Fjolnir като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 18 завършени мача (11.1% покритие). Дисциплинарният профил на Thróttur Vogar като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 20 завършени мача (15.0% покритие).
Срещата между Fjolnir и Thróttur Vogar завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 41. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.