Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.06.2026 | Dalvík / Reynir - Fjardabyggd / Leiknir | 1 : 0 |
| 30.08.2025 | Dalvík / Reynir - Fjardabyggd / Leiknir | 1 : 1 |
| 20.06.2025 | Fjardabyggd / Leiknir - Dalvík / Reynir | 3 : 4 |
| 03.08.2023 | Fjardabyggd / Leiknir - Dalvík / Reynir | 1 : 0 |
| 26.05.2023 | Dalvík / Reynir - Fjardabyggd / Leiknir | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kormákur / Hvöt - Fjardabyggd / Leiknir | 2 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Fjardabyggd / Leiknir - Hvíti riddarinn | 6 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Fjolnir - Fjardabyggd / Leiknir | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | KFG - Fjardabyggd / Leiknir | 3 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Fjardabyggd / Leiknir - Haukar | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dalvík / Reynir - KFG | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Haukar - Dalvík / Reynir | 5 - 2 | L |
| 19.08.2026 | Dalvík / Reynir - Magni | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Thróttur Vogar - Dalvík / Reynir | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Dalvík / Reynir - Kári | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Fjardabyggd / Leiknir и Dalvík / Reynir е насрочена за 05.09.2026 16:00 в 2. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fjardabyggd / Leiknir е на позиция 4 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 33:30. Записаната форма е WWWWL. Dalvík / Reynir е на позиция 7 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:25. Записаната форма е WLDLD.
Fjardabyggd / Leiknir има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLWLDW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Dalvík / Reynir има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLDLLLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 5 директни срещи Fjardabyggd / Leiknir има 1 победи, равенствата са 2, а Dalvík / Reynir има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Fjardabyggd / Leiknir като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 20 завършени мача (10.0% покритие).
Срещата между Fjardabyggd / Leiknir и Dalvík / Reynir завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.