📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W D W
5
🏟
✔ Краен резултат
0
L L W L W

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Santos U17 🟡 Равенства Vitoria U17 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Santos U17

Дата Мач Резултат Изх.
30.09.2026 Santos U17 - Vitoria U17 5 - 0 W
22.09.2026 Vasco U17 - Santos U17 5 - 0 L
15.09.2026 Santos U17 - Fortaleza U17 7 - 0 W
09.09.2026 Athletico PR U17 - Santos U17 2 - 2 D
05.09.2026 Sao Paulo U17 - Santos U17 1 - 3 W

📆 Последни мачове: Vitoria U17

Дата Мач Резултат Изх.
30.09.2026 Santos U17 - Vitoria U17 5 - 0 L
22.09.2026 Vitoria U17 - Fortaleza U17 1 - 3 L
15.09.2026 Vitoria U17 - Atletico GO U17 6 - 1 W
09.09.2026 Atlético Mineiro U17 - Vitoria U17 3 - 0 L
05.09.2026 Vitoria U17 - America MG U17 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Santos U17 и Vitoria U17 е насрочена за 30.09.2026 18:00 в Brasileiro U17. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Santos U17 е на позиция 11 с 27 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:33. Записаната форма е LWDWW. Vitoria U17 е на позиция 18 с 10 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 19:41. Записаната форма е LWLWL.

Последни резултати

Santos U17 има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLWLDL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Vitoria U17 има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLLLLD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-29 20:02:46 · Заключен: 2026-09-30 19:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Santos U17 и Vitoria U17 завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-30 22:16:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.