📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟 Hampden Park , Glasgow
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
Владение на топката
54%
46%
12
Общо удари
10
6
Точни удари
3
5
Неточни удари
4
1
Корнери
4
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
0
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
6
4
Удари извън наказателното поле
4
1
Блокирани удари
3
0
Спасявания
5
11
Нарушения
16
548
Точни пасове
464
619
Общо пасове
521
15
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

1
2
0
🟢 Scotland 🟡 Равенства Slovenia 🔴
Дата Мач Резултат
26.09.2026 Slovenia - Scotland 0 : 0
08.10.2017 Slovenia - Scotland 2 : 2
26.03.2017 Scotland - Slovenia 1 : 0

🗓 Последни мачове: Scotland

Дата Мач Резултат Изх.
06.10.2026 Scotland - Slovenia 1 - 2 L
03.10.2026 FYR Macedonia - Scotland 0 - 2 W
29.09.2026 Scotland - Switzerland 0 - 3 L
26.09.2026 Slovenia - Scotland 0 - 0 D
24.06.2026 Scotland - Brazil 0 - 3 L

📆 Последни мачове: Slovenia

Дата Мач Резултат Изх.
06.10.2026 Scotland - Slovenia 1 - 2 W
03.10.2026 Switzerland - Slovenia 2 - 1 L
29.09.2026 Slovenia - FYR Macedonia 2 - 0 W
26.09.2026 Slovenia - Scotland 0 - 0 D
07.06.2026 Croatia - Slovenia 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Scotland и Slovenia е насрочена за 06.10.2026 18:45 в UEFA Nations League. Посоченият стадион е Hampden Park, Glasgow. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Scotland има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLWWWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Slovenia има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDWLDLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Scotland има 1 победи, равенствата са 2, а Slovenia има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Scotland или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 53.52%, 26.76% и 19.72%. Разликата в моделния momentum е 33.80 пункта в полза на Scotland. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.27%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Scotland -0.25 / Slovenia +0.25 подкрепя Scotland със средна промяна 1.83 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 26 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Scotland като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Slovenia като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 0.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-10-05 20:45:02 · Заключен: 2026-10-06 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Scotland и Slovenia завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 1.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Scotland като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Scotland получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Slovenia като гост беше изчислен от 1 мача със средно 5 жълти, 0 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Slovenia получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Scotland с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.83 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-06 23:03:22
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.