📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
54%
46%
0
Очаквани голове (xG)
0
16
Общо удари
4
7
Точни удари
2
6
Неточни удари
1
4
Корнери
1
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
0
11
Удари в наказателното поле
3
5
Удари извън наказателното поле
1
3
Блокирани удари
1
1
Спасявания
4
9
Нарушения
16
88%
Точност на пасовете
86%
450
Точни пасове
376
509
Общо пасове
435
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Mali 🟡 Равенства Cape Verde Islands 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Mali

Дата Мач Резултат Изх.
04.10.2026 Morocco - Mali 1 - 1 D
03.10.2026 Tunisia - Mali 0 - 0 D
29.09.2026 Liberia - Mali 0 - 1 W
25.09.2026 Mali - Cape Verde Islands 3 - 1 W
04.06.2026 Iran - Mali 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Cape Verde Islands

Дата Мач Резултат Изх.
29.09.2026 Cape Verde Islands - Rwanda 1 - 2 L
25.09.2026 Mali - Cape Verde Islands 3 - 1 L
03.07.2026 Argentina - Cape Verde Islands 3 - 2 L
27.06.2026 Cape Verde Islands - Saudi Arabia 0 - 0 D
21.06.2026 Uruguay - Cape Verde Islands 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Mali и Cape Verde Islands е насрочена за 25.09.2026 19:00 в Africa Cup of Nations - Qualification. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Mali има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDDDDWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Cape Verde Islands има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWWDLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 95%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Mali 0 / Cape Verde Islands 0 подкрепя Cape Verde Islands със средна промяна 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Генериран: 2026-09-25 12:30:04 · Заключен: 2026-09-25 20:40:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Mali и Cape Verde Islands завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cape Verde Islands с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-25 23:03:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.