Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Invergordon - Strathspey Thistle | 0 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Banks O' Dee - Invergordon | 6 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Invergordon - Buckie Thistle | 0 - 6 | L |
| 19.08.2026 | Wick Academy - Invergordon | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Invergordon - Formartine United | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Invergordon - Strathspey Thistle | 0 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Strathspey Thistle - Huntly | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Turriff United - Strathspey Thistle | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Strathspey Thistle - Brora Rangers | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Strathspey Thistle - Inverurie Loco Works | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Invergordon и Strathspey Thistle е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Football League - Highland League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Invergordon има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLLDLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Strathspey Thistle има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDLWLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Invergordon 0 / Strathspey Thistle 0 подкрепя Strathspey Thistle със средна промяна 3.14 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Срещата между Invergordon и Strathspey Thistle завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Strathspey Thistle с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.14 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.