📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
5
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
3
4
🟢 Rothes 🟡 Равенства Banks O' Dee 🔴
Дата Мач Резултат
04.02.2026 Banks O' Dee - Rothes 0 : 0
16.08.2025 Rothes - Banks O' Dee 2 : 2
15.03.2025 Rothes - Banks O' Dee 1 : 5
12.10.2024 Banks O' Dee - Rothes 7 : 1
14.02.2024 Banks O' Dee - Rothes 4 : 0
12.08.2023 Rothes - Banks O' Dee 2 : 2
04.02.2023 Banks O' Dee - Rothes 2 : 0
02.11.2022 Rothes - Banks O' Dee 2 : 0

🗓 Последни мачове: Rothes

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Rothes - Banks O' Dee 0 - 5 L
29.08.2026 Buckie Thistle - Rothes 5 - 0 L
22.08.2026 Rothes - Wick Academy 3 - 2 W
19.08.2026 Rothes - Formartine United 2 - 4 L
15.08.2026 Deveronvale - Rothes 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Banks O' Dee

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Rothes - Banks O' Dee 0 - 5 W
29.08.2026 Banks O' Dee - Invergordon 6 - 3 W
25.08.2026 Ross County - Banks O' Dee 4 - 0 L
22.08.2026 Huntly - Banks O' Dee 2 - 2 D
19.08.2026 Banks O' Dee - Turriff United 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rothes и Banks O' Dee е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Football League - Highland League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Rothes има 1 победи, 0 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 4.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Banks O' Dee има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLLDDLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Rothes има 1 победи, равенствата са 3, а Banks O' Dee има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 15:00:03 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rothes и Banks O' Dee завърши при резултат 0:5. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.75 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 02:23:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.