📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Wick Academy 🟡 Равенства Forres Mechanics 🔴
Дата Мач Резултат
25.03.2026 Wick Academy - Forres Mechanics 1 : 3
16.08.2025 Forres Mechanics - Wick Academy 0 : 2
22.02.2025 Wick Academy - Forres Mechanics 3 : 1
21.09.2024 Forres Mechanics - Wick Academy 4 : 3
17.04.2024 Forres Mechanics - Wick Academy 3 : 1
04.10.2023 Wick Academy - Forres Mechanics 3 : 2
25.02.2023 Wick Academy - Forres Mechanics 1 : 1
05.10.2022 Forres Mechanics - Wick Academy 4 : 2
27.11.2021 Wick Academy - Forres Mechanics 2 : 0
24.07.2021 Forres Mechanics - Wick Academy 1 : 1

🗓 Последни мачове: Wick Academy

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Wick Academy - Forres Mechanics 1 - 0 W
29.08.2026 Keith - Wick Academy 4 - 1 L
22.08.2026 Rothes - Wick Academy 3 - 2 L
19.08.2026 Wick Academy - Invergordon 1 - 2 L
15.08.2026 Huntly - Wick Academy 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Forres Mechanics

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Wick Academy - Forres Mechanics 1 - 0 L
29.08.2026 Forres Mechanics - Formartine United 1 - 2 L
22.08.2026 Deveronvale - Forres Mechanics 1 - 1 D
19.08.2026 Forres Mechanics - Clachnacuddin 2 - 1 W
15.08.2026 Lossiemouth - Forres Mechanics 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wick Academy и Forres Mechanics е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Football League - Highland League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Wick Academy има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLDL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Forres Mechanics има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLWDWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Wick Academy има 4 победи, равенствата са 2, а Forres Mechanics има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 15:00:03 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wick Academy и Forres Mechanics завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 02:23:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.