📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W W ? ? ?

🔁 Директни срещи

0
0
3
🟢 XV de Piracicaba U20 🟡 Равенства Ibrachina U20 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2025 Ibrachina U20 - XV de Piracicaba U20 2 : 1
02.08.2024 XV de Piracicaba U20 - Ibrachina U20 2 : 3
27.06.2024 Ibrachina U20 - XV de Piracicaba U20 3 : 0

🗓 Последни мачове: XV de Piracicaba U20

Дата Мач Резултат Изх.
21.08.2026 União São João U20 - XV de Piracicaba U20 0 - 0 D
14.08.2026 Santo André U20 - XV de Piracicaba U20 1 - 1 D
11.08.2026 XV de Piracicaba U20 - São Caetano U20 2 - 1 W
07.08.2026 XV de Piracicaba U20 - Velo Clube U20 0 - 0 D
30.07.2026 Oeste U20 - XV de Piracicaba U20 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Ibrachina U20

Дата Мач Резултат Изх.
21.08.2026 Ibrachina U20 - Desportivo Brasil U20 3 - 0 W
16.08.2026 São Paulo U20 - Ibrachina U20 2 - 0 L
11.08.2026 Ibrachina U20 - Santo André U20 0 - 1 L
07.08.2026 SC Paulinense SP U20 - Ibrachina U20 0 - 1 W
31.07.2026 Bandeirante U20 - Ibrachina U20 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между XV de Piracicaba U20 и Ibrachina U20 е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Paulista - U20. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

XV de Piracicaba U20 е на позиция 7 с 2 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 8:6. Записаната форма е DD. Ibrachina U20 е на позиция 1 с 6 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 27:5. Записаната форма е WW.

Последни резултати

XV de Piracicaba U20 има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDDWWDDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Ibrachina U20 има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWWWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи XV de Piracicaba U20 има 0 победи, равенствата са 0, а Ibrachina U20 има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 81.31% при 107 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ibrachina U20 като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 12 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:00:06 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между XV de Piracicaba U20 и Ibrachina U20 завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:53:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.