Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.07.2026 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 0 : 0 |
| 06.05.2026 | TransINVEST Vilnius - Suduva Marijampole | 1 : 1 |
| 07.03.2026 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 1 : 0 |
| 01.02.2025 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 3 : 1 |
| 06.10.2024 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 0 : 0 |
| 20.07.2024 | TransINVEST Vilnius - Suduva Marijampole | 2 : 2 |
| 24.05.2024 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 0 : 1 |
| 07.04.2024 | TransINVEST Vilnius - Suduva Marijampole | 0 : 2 |
| 19.02.2023 | Suduva Marijampole - TransINVEST Vilnius | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | FK Trakai - TransINVEST Vilnius | - | |
| 24.08.2026 | TransINVEST Vilnius - Šiauliai | 3 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Kauno Žalgiris - TransINVEST Vilnius | 1 - 1 | D |
| 10.08.2026 | TransINVEST Vilnius - Panevėžys | 0 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Hegelmann Litauen - TransINVEST Vilnius | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Šiauliai - Suduva Marijampole | 1 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Suduva Marijampole - Panevėžys | 2 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Džiugas Telšiai - Suduva Marijampole | 0 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Banga - Suduva Marijampole | 0 - 3 | W |
| 02.08.2026 | Suduva Marijampole - FK Trakai | - |
Предстоящата среща между TransINVEST Vilnius и Suduva Marijampole е насрочена за 06.09.2026 13:00 в A Lyga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
TransINVEST Vilnius е на позиция 3 с 39 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 40:29. Записаната форма е WDLWW. Suduva Marijampole е на позиция 1 с 45 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 9 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 34:17. Записаната форма е WWWWW.
TransINVEST Vilnius има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWLLDWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Suduva Marijampole има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи TransINVEST Vilnius има 1 победи, равенствата са 4, а Suduva Marijampole има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 22.2%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка TransINVEST Vilnius 0 / Suduva Marijampole 0 подкрепя Suduva Marijampole със средна промяна 5.04 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на TransINVEST Vilnius като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 42.9% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 27 завършени мача (55.6% покритие). Дисциплинарният профил на Suduva Marijampole като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.00 червени и 1.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 26 завършени мача (46.2% покритие).
Срещата между TransINVEST Vilnius и Suduva Marijampole завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 1.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на TransINVEST Vilnius като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой TransINVEST Vilnius получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Suduva Marijampole като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0 червени и 1.63 общо картона на мач. В този двубой Suduva Marijampole получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.63 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Suduva Marijampole с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.04 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.