Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.07.2026 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 0 : 0 |
| 05.05.2026 | Kauno Žalgiris - Džiugas Telšiai | 2 : 2 |
| 07.03.2026 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 1 : 2 |
| 21.09.2025 | Kauno Žalgiris - Džiugas Telšiai | 2 : 1 |
| 17.08.2025 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 1 : 2 |
| 09.05.2025 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 0 : 1 |
| 08.03.2025 | Kauno Žalgiris - Džiugas Telšiai | 1 : 2 |
| 27.10.2024 | Kauno Žalgiris - Džiugas Telšiai | 0 : 1 |
| 04.08.2024 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 2 : 3 |
| 02.06.2024 | Džiugas Telšiai - Kauno Žalgiris | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Šiauliai - Kauno Žalgiris | 0 - 1 | W |
| 30.08.2026 | Banga - Kauno Žalgiris | 0 - 0 | D |
| 27.08.2026 | Kauno Žalgiris - Beşiktaş | 1 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Kauno Žalgiris - FK Trakai | - | |
| 20.08.2026 | Beşiktaş - Kauno Žalgiris | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Džiugas Telšiai - Hegelmann Litauen | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | FK Zalgiris Vilnius - Džiugas Telšiai | 2 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Džiugas Telšiai - Suduva Marijampole | 0 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Šiauliai - Džiugas Telšiai | 3 - 4 | W |
| 03.08.2026 | Panevėžys - Džiugas Telšiai | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Kauno Žalgiris и Džiugas Telšiai е насрочена за 06.09.2026 15:45 в A Lyga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kauno Žalgiris е на позиция 2 с 39 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 7 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 44:16. Записаната форма е DDWWW. Džiugas Telšiai е на позиция 5 с 38 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 33:24. Записаната форма е DLLWD.
Kauno Žalgiris има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDLWLWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Džiugas Telšiai има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDLWDDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Kauno Žalgiris има 6 победи, равенствата са 2, а Džiugas Telšiai има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Kauno Žalgiris с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.05%, 20.68% и 16.28%. Разликата в моделния momentum е 46.77 пункта в полза на Kauno Žalgiris. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.47%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Kauno Žalgiris -0.5 / Džiugas Telšiai +0.5 подкрепя Džiugas Telšiai със средна промяна 1.63 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Kauno Žalgiris като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 12 от 25 завършени мача (48.0% покритие). Дисциплинарният профил на Džiugas Telšiai като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 28 завършени мача (57.1% покритие).
Срещата между Kauno Žalgiris и Džiugas Telšiai завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kauno Žalgiris като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Kauno Žalgiris получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Džiugas Telšiai като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Džiugas Telšiai получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Džiugas Telšiai с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.63 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.