Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.07.2026 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 1 : 0 |
| 24.05.2026 | Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius | 3 : 2 |
| 22.03.2026 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 0 : 0 |
| 27.08.2024 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 1 : 2 |
| 23.08.2024 | Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius | 0 : 3 |
| 22.06.2024 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 3 : 0 |
| 27.04.2024 | Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius | 2 : 0 |
| 09.03.2024 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 0 : 1 |
| 09.09.2023 | TransINVEST Vilnius - Džiugas Telšiai | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Šiauliai - Džiugas Telšiai | 2 - 1 | L |
| 25.10.2026 | Džiugas Telšiai - Panevėžys | 2 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius | 3 - 3 | D |
| 19.09.2026 | Banga - Džiugas Telšiai | 2 - 0 | L |
| 13.09.2026 | Džiugas Telšiai - FK Trakai | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Panevėžys - TransINVEST Vilnius | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | TransINVEST Vilnius - Hegelmann Litauen | 2 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Džiugas Telšiai - TransINVEST Vilnius | 3 - 3 | D |
| 19.09.2026 | TransINVEST Vilnius - FK Zalgiris Vilnius | 3 - 0 | W |
| 14.09.2026 | Banga - TransINVEST Vilnius | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Džiugas Telšiai и TransINVEST Vilnius е насрочена за 17.10.2026 14:30 в A Lyga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Džiugas Telšiai е на позиция 6 с 38 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 36:40. Записаната форма е LLDLL. TransINVEST Vilnius е на позиция 4 с 45 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 43:35. Записаната форма е WWLWD.
Džiugas Telšiai има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLWDLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. TransINVEST Vilnius има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDLWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 9 директни срещи Džiugas Telšiai има 4 победи, равенствата са 1, а TransINVEST Vilnius има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.11. Двата отбора са отбелязали в 22.2% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 44.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Džiugas Telšiai 0 / TransINVEST Vilnius 0 подкрепя Džiugas Telšiai със средна промяна 4.95 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.19% при 535 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Džiugas Telšiai като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.10 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 30 завършени мача (60.0% покритие). Дисциплинарният профил на TransINVEST Vilnius като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 30 завършени мача (60.0% покритие).
Срещата между Džiugas Telšiai и TransINVEST Vilnius завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.11 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Džiugas Telšiai като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.1 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Džiugas Telšiai получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на TransINVEST Vilnius като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой TransINVEST Vilnius получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Džiugas Telšiai с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.95 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.