📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L W ? ? ?
Владение на топката
31%
69%
0.16
Очаквани голове (xG)
0.40
3
Общо удари
11
0
Точни удари
2
3
Неточни удари
8
2
Корнери
8
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
0
2
Удари в наказателното поле
8
1
Удари извън наказателното поле
3
0
Блокирани удари
1
2
Спасявания
0
9
Нарушения
10
68%
Точност на пасовете
84%
187
Точни пасове
503
273
Общо пасове
596
0.00
Предотвратени голове
0.00

🔁 Директни срещи

1
1
8
🟢 HNK Gorica 🟡 Равенства HNK Rijeka 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 HNK Rijeka - HNK Gorica 2 : 0
22.03.2026 HNK Gorica - HNK Rijeka 4 : 0
21.12.2025 HNK Rijeka - HNK Gorica 1 : 0
05.10.2025 HNK Gorica - HNK Rijeka 1 : 3
04.05.2025 HNK Rijeka - HNK Gorica 2 : 1
01.03.2025 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 : 0
30.11.2024 HNK Rijeka - HNK Gorica 1 : 0
14.09.2024 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 : 1
21.04.2024 HNK Rijeka - HNK Gorica 3 : 0
11.02.2024 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 : 2

🗓 Последни мачове: HNK Gorica

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 - 0 D
22.08.2026 NK Slaven Belupo - HNK Gorica 2 - 0 L
16.08.2026 HNK Gorica - HNK Hajduk Split 1 - 2 L
08.08.2026 NK Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica 3 - 1 L
01.08.2026 HNK Gorica - NK Osijek 0 - 2 L

📆 Последни мачове: HNK Rijeka

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 - 0 D
27.08.2026 HNK Rijeka - FC Midtjylland 1 - 4 L
23.08.2026 HNK Rijeka - Istra 1961 3 - 2 W
20.08.2026 FC Midtjylland - HNK Rijeka 2 - 0 L
16.08.2026 NK Varazdin - HNK Rijeka 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между HNK Gorica и HNK Rijeka е насрочена за 31.08.2026 19:00 в HNL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

HNK Gorica е на позиция 8 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LLL. HNK Rijeka е на позиция 7 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LW.

Последни резултати

HNK Gorica има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWWLWL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. HNK Rijeka има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDWWWWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи HNK Gorica има 1 победи, равенствата са 1, а HNK Rijeka има 8 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или HNK Rijeka (X2) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.81%, 25.45% и 56.74%. Разликата в моделния momentum е 38.92 пункта в полза на HNK Rijeka. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.31%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка HNK Gorica -0.5 / HNK Rijeka +0.5 подкрепя HNK Gorica със средна промяна 1.04 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на HNK Gorica като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на HNK Rijeka като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:04 · Заключен: 2026-08-31 20:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между HNK Gorica и HNK Rijeka завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на HNK Gorica като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой HNK Gorica получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на HNK Rijeka като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой HNK Rijeka получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше HNK Gorica с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.04 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:50:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.