📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W ? ? ?
1
🏟 Stadion Maksimir , Zagreb
✔ Краен резултат
0
L L L ? ?
Владение на топката
68%
32%
15
Общо удари
9
7
Точни удари
2
6
Неточни удари
4
6
Корнери
2
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
1
11
Удари в наказателното поле
5
4
Удари извън наказателното поле
4
2
Блокирани удари
3
2
Спасявания
5
20
Нарушения
9
503
Точни пасове
197
579
Общо пасове
269
9
Free Kicks
20

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Dinamo Zagreb 🟡 Равенства HNK Gorica 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 1 : 2
08.04.2026 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 3 : 6
01.03.2026 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 4 : 2
01.12.2025 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 0 : 2
14.09.2025 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 1 : 2
23.04.2025 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 1 : 0
15.02.2025 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 3 : 1
09.11.2024 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 2 : 2
24.08.2024 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 2 : 1
13.04.2024 HNK Gorica - Dinamo Zagreb 0 : 2

🗓 Последни мачове: Dinamo Zagreb

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Istra 1961 - Dinamo Zagreb 2 - 2 D
26.08.2026 Viking - Dinamo Zagreb 3 - 1 L
22.08.2026 Dinamo Zagreb - NK Varazdin 3 - 1 W
18.08.2026 Dinamo Zagreb - Viking 2 - 2 D
14.08.2026 Dinamo Zagreb - Rudes 4 - 0 W

📆 Последни мачове: HNK Gorica

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 HNK Gorica - HNK Rijeka 0 - 0 D
22.08.2026 NK Slaven Belupo - HNK Gorica 2 - 0 L
16.08.2026 HNK Gorica - HNK Hajduk Split 1 - 2 L
08.08.2026 NK Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica 3 - 1 L
01.08.2026 HNK Gorica - NK Osijek 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dinamo Zagreb и HNK Gorica е насрочена за 05.09.2026 16:00 в HNL. Посоченият стадион е Stadion Maksimir, Zagreb. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dinamo Zagreb е на позиция 3 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е WW. HNK Gorica е на позиция 8 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Dinamo Zagreb има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDWWWWWD. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. HNK Gorica има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLLWWLW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dinamo Zagreb има 7 победи, равенствата са 1, а HNK Gorica има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Dinamo Zagreb с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 80.72%, 13.15% и 6.13%. Разликата в моделния momentum е 74.58 пункта в полза на Dinamo Zagreb. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.98%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dinamo Zagreb 0 / HNK Gorica 0 подкрепя Dinamo Zagreb със средна промяна 1.61 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dinamo Zagreb като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на HNK Gorica като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:13 · Заключен: 2026-09-05 17:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dinamo Zagreb и HNK Gorica завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Zagreb като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Zagreb получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на HNK Gorica като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой HNK Gorica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dinamo Zagreb с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:22:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.