Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | HNK Rijeka - NK Osijek | 0 : 2 |
| 01.02.2026 | NK Osijek - HNK Rijeka | 1 : 0 |
| 27.10.2025 | HNK Rijeka - NK Osijek | 4 : 2 |
| 09.08.2025 | NK Osijek - HNK Rijeka | 0 : 0 |
| 23.04.2025 | HNK Rijeka - NK Osijek | 0 : 2 |
| 16.02.2025 | NK Osijek - HNK Rijeka | 0 : 2 |
| 10.11.2024 | HNK Rijeka - NK Osijek | 1 : 1 |
| 25.08.2024 | NK Osijek - HNK Rijeka | 0 : 2 |
| 19.05.2024 | NK Osijek - HNK Rijeka | 2 : 0 |
| 10.03.2024 | HNK Rijeka - NK Osijek | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | HNK Rijeka - NK Osijek | 4 - 1 | W |
| 31.08.2026 | HNK Gorica - HNK Rijeka | 0 - 0 | D |
| 27.08.2026 | HNK Rijeka - FC Midtjylland | 1 - 4 | L |
| 23.08.2026 | HNK Rijeka - Istra 1961 | 3 - 2 | W |
| 20.08.2026 | FC Midtjylland - HNK Rijeka | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | HNK Rijeka - NK Osijek | 4 - 1 | L |
| 30.08.2026 | NK Osijek - NK Slaven Belupo | 3 - 0 | W |
| 23.08.2026 | HNK Hajduk Split - NK Osijek | 4 - 0 | L |
| 15.08.2026 | NK Osijek - NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Rudes - NK Osijek | 1 - 6 | W |
Предстоящата среща между HNK Rijeka и NK Osijek е насрочена за 05.09.2026 19:00 в HNL. Посоченият стадион е Stadion HNK Rijeka, Rijeka. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
HNK Rijeka е на позиция 7 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LW. NK Osijek е на позиция 1 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е WWW.
HNK Rijeka има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLDWWWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. NK Osijek има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLWWLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи HNK Rijeka има 4 победи, равенствата са 2, а NK Osijek има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.65; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на HNK Rijeka като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на NK Osijek като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между HNK Rijeka и NK Osijek завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.65. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на HNK Rijeka като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой HNK Rijeka получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на NK Osijek като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой NK Osijek получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.